Ana sayfa Haber PlayerUnknown’s Battlegrounds”un mobil versiyonu başarılı bir çıkışa geçti!

PlayerUnknown’s Battlegrounds”un mobil versiyonu başarılı bir çıkışa geçti!

0

PlayerUnknown”s Battlegrounds”un kısa süre önce uluslararası tanıtımı yapılan mobil sürümü, 100″den fazla ülkede ve bölgede en çok indirilen oyun oldu. PUBG Mobile oyununun bu bölgelerde en çok indirilen oyunlar sıralamasında 1. sırayı alması bir haftadan kısa sürdü.  Geniş kitlelerce tanınan Battle Royale temelli video oyunu PlayerUnknown”s Battlegrounds, 19 Mart 2018 tarihinde mobil sürümünü uluslararası indirilmeye açtı. App Store ve Google Play Store”da oyuncularla buluşan oyun, oyunculardan çok sayıda pozitif yorum aldı.

PlayerUnknown”s Battlegrounds”un  PC ve konsol sürümündeki tüm özellikleri taşıyan Battle Royale oyununun mobil sürümü, pek çok ülkede ve bölgede en saygı duyulan oyun haline geldi. Oyuncular, mobil sürümün PC ve konsoldaki sürüme sadık kalırken, akıcı ve sezgisel olmasından etkilendiklerini belirttiler. PUBG Corporation ve Tencent, dünyada en çok erişilebilir platformda oynanan özgün ve tatmin edici bir PlayerUnknown”s Battlegrounds deneyimi yaratmak için ortak bir çalışma yaptı. Bütün oyunculara en iyi hâle getirilmiş bir deneyim sunmak, popüler Battle Royale oyununu mobile aktarırken oyun geliştiricilerin hedefi oldu. PUBG Mobile”ı App Store ve Play Store uygulamalarından ücretsiz indirirerek, hemen oynamaya başlayabilirsiniz. 

 

PUBG Mobile Hakkında

PlayerUnknown”s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole”un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here