PlayerUnknown’s Battlegrounds, şimdi de Xbox One ile yeni rekorlar kırıyor!

Microsoft'un paylaştığı habere göre 2017 yılının sonundayken, PUBG oyuncu sayısı 3 milyonu geçmişti bile.

Bugüne kadar Steam üzerinde defalarca rekorlar kırdığına şahitlik etmiş olduğumuz bir oyun, bu seferki haberimizin konuğu. PUBG olarak da bilinen, PlayerUnknown’s Battlegrounds‘dan bahsediyoruz tabii ki. Steam isimli dijital oyun kütüphanesi üzerinde anlık ve toplam kullanıcı konusunda rekorlar üstüne rekorlar kırmayı başaran oyun, şimdi de Microsoft‘un Xbox One isimli konsolu üzerinde rekorlara koşuyor. Açıkçasını soracak olursanız, konsol üzerindeki rakamlar da bir hayli dudak uçuklatıcı görünüyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Xbox Game Preview programı kapsamında Xbox One için çıkışını gerçekleştirdiğinden bu yana, Xbox topluluğu oyuna bayağı bir ilgi göstermişti. PUBG oynayan her Xbox One oyuncusu, oyunun konsol sürümünde daha da iyileşmesinin bir parçası oldu. Konsolun kendi resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan habere göre de, konsol üzerindeki PUBG topluluğu, 2017 yılının sonlarında büyük rakamlara fırlamıştı bile.

Microsoft‘un kendi resmi konsol sitesi üzerinden paylaşılan habere göre, 2017 yılının sonundayken, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncu sayısı 3 milyonu geçmişti bile. PC platformunda ise, zaten3.138.533 günlük oyuncu sayılarına ulaşıyor, günlük oyuncu konusunda. Eğer, 3 milyon ve üzerine çıkan kullanıcılardan biriyseniz, sizler için bir haberimiz daha bulunuyor demektir. İstanbul saati ile 16 Ocak 2018 tarihinde, sabah 5‘te gelecek olan eklenti ile, konsolun kontrolcüsü, envanter yönetimi ve çok daha fazla konu hakkında ipuçları verilecek. Oyun hakkında ipuçları ve bilgilere ulaşmak için, konsolun Mixer uygulamasından Tips and Tricks sekmesini kullanabilirsiniz.

Etiketler: player-unknown-battleground pubg pc steam ps4 xbox-one
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam