Ana sayfa Haber PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için 2018 yılı yenilikler ile geçecek!

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu için 2018 yılı yenilikler ile geçecek!

0

PUBG için bir çok yenilik yolda.

PlayerUnknown”s Battlegrounds geliştirici ekibinin 2018 senesindeki öncelikli amacı; oyuna dair hataları en aza indirmek ve daha geniş kitlelere ulaşabilecek bir oynanış sunmak olacak. Bu amaçla 2 ayda bir, oyun için büyük güncellemeler yayımlanacak. İlk içerik paketinin; 2018 Mart ayı içerisinde yayımlanması planlanıyor. Küçük güncellemeler de yıl boyunca devam edecek. Bunlarla birlikte, yeni gelişmeler konusunda oyunculardan daha fazla fikir alınabilmesi adına, yeni test sunucularının açılıyor. Oyunun görsellik açısından, sanat ekibince elden geçirildiği de belirtiliyor.

Açılacağını belirttiğimiz test sunucusuna, 2018 senesinin Nisan ayı içerisinde, normalden daha küçük haritalar eklenecek. 4 X 4 KM ölçeğindeki bu haritalarla, oyuncuların birbirlerine daha yakın olmaları ve mücadele ortamının artması tasarlanıyor. Oyuncu yoğunluğunun artmasıyla daha kısa süren maçların planlandığı haritalarla birlikte karakter ifadeleri de elden geçiriliyor. Ek olarak PUBG içeriğine yeni oyun modlarının dahil edilmesi planlanıyor ama henüz geliştirmenin çok başlarında olduklarından ötürü, geliştiriciler tarafından bilgilerin ileriki bir tarihte verileceği söylendi.

 

PlayerUnknown”s Battlegrounds için eklenecek içeriklerde yeni araçlar ve silahlar da var tabii ki. Geliştirici ekip tarafından; 2018 senesinin ilk yarısında yeni araçlar, silahlar ve silah ekipmanlarının ekleneceği bilgileri veriliyor. Küçük haritaya değinmişken, bir de 8 X 8 KM boyutlarında, yeni bir oyun haritasına dair geliştirmelerinin sürdüğünü ekleyelim. Bu harita da test sunucularında denendikten ve oyuncular tarafından gelen uyarılar değerlendirildikten sonra oyuna eklenecek.

PUBG için tasarlanan yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Ana menüde açılacak sosyal platformlardan, 3D Replay sisteminin daha iyi hale getirilmesine, oyuncuların karakterlerini kişiselleştirmesinden, yakın dövüş sistemindeki farklılıklara kadar pek çok yenilik, 2018 senesi için planlanmış durumda. Tüm bunlara ek olarak, neredeyse oyunun kırdığı rekorların önüne geçen hile konusundaki önlemler de arttırılmaya devam edilecek. Oyundaki araç ve oyuncu dahil tüm sesler, elektronik spor alanında yapılacak atılımlar, özel oyun sistemi gibi yenilikler de 2018 senesinde PlayerUnknown”s Battlegrounds oyuncularının hizmetine sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here