Ana sayfa Oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds İOS ve Android platformu için geliyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds İOS ve Android platformu için geliyor!

0

Steam üzerinde milyonlarca oyuncu ile buluşmuş olan, satış rakamı da yavaş yavaş 25 milyona ulaşan PlayerUnknown”s Battlegrounds şimdi de mobil cihazlara geliyor. PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown”s Battlegrounds oyununun mobil sürümü, Tencent tarafından duyuruldu ve tahmin edebileceğiniz gibi, bu mobil sürüm sadece çinli oyunculara sunulacak. çünkü Tencent, bu oyunun hakkına sadece çin sınırları içerisinde sahip.

Bu oyunun mobil sürümün ne zaman piyasaya çıkacağı bilinmiyor, elimizde görseller veya videolar bulunmuyor ama Tencent, oyunun hem Android, hem de iOS platformları için geleceğini doğruladı. Eğer PlayerUnknown”s Battlegrounds, çinli oyuncuların ceplerine girdikten sonra, oyun batıya da açılır, ben de oynarım diye düşünüyorsanız, bayağı bir süre beklemeniz gerekebilir. Fakat merak etmeyin, bir SEO efsanevi olan Player Unknown Fortnite Battlegrounds Royal pubGO isimli mobil oyun, sizi oyalayabilir… Tabii ki oyalayamaz, şaka yapıyoruz, lütfen bu tip oyunlara prim vermeyiniz.

Tencent en son çin”de bu oyunun lisansını almıştı ve bizler de, “Bir süredir çin”deki hayatına devam edebilmek için savaş veren PlayerUnknown”s Battlegrounds, birkaç düzenleme ardından çinli oyunculara hizmet verebilmeye devam edecek. Hatırlayacak olursanız, bu oyun çin Devleti tarafından inceleme altına alınmıştı. Bu incelemenin sebebi ise oyunun kendi ülkelerine uygun olmaması idi. Birçok analist, oyunun o ülkede yasaklanacağını tahmin etmişti ama öyle olmadı. Yapılan yeni açıklamalara göre PUBG, çin üzerinde Tencent tarafından dağıtılacak ve oyunun yeni ayarlamalarını da Tencent öncülüğünde geliştirici ekip yapacak.” demiştik. Hatırlatalım istedik.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here