Ana sayfa Oyun PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni ekipmanlar geliyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni ekipmanlar geliyor!

0

Birçok PlayerUnknown”s Battlegrounds oyuncusu, oyuna uzun zamandır silah gelmiyordu diye mutsuz olabilir. Fakat geliştirici ekip, aradan geçen bu uzun zamanı iki silah ile kapatmak istiyor. Yapılan yeni açıklamalara göre, PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown”s Battlegrounds isimli bu oyuna DP-28 LMG ve AUG A3 tüfek silahları eklenecek. Eğer bu silahları şimdiden denemek isterseniz, bu mümkün çünkü 2 yeni silah da şu an oyunun test sunucularında bulunuyor. Test sunucusuna girmeyen oyuncular da bu 2 yeni silahı, oyun erken erişim sürecinden çıktıktan sonra deneyimleyebilecek.

Şimdi dilerseniz bu yeni PUBG silahlarından bahsedelim. DP-28 LMG kısaca M249 LMG silahının tam tersi. DP-28 LMG, yavaş ateş edebiliyor ve standart olarak 47 mermilik bir şarjör ile oyunculara sunuluyor. 7.62mm mermi kullanan bu silah, oyun dünyasında bulunabiliyor. M249 LMG ise sadece yardım kutularından düşüyordu. AUG A3 ise sadece yardım kutularından düşen, 30 mermilik bir şarjör ile sunulan bir silah. 5.56mm mermiler kullanan bu silah, daha geniş bir şarjör alabiliyor ve bu şarjör sayesinde mermi kapasitesi 40 olabiliyor.

Son olarak, bu silahların net olarak ne zaman çıkacağı bilinmiyor. Yani, silahlardan 1 tanesi garanti olarak erken erişim sonunda oyunculara sunulacak ama diğer silahta durumlar neler olacak, şu an bilinmiyor. Belki ikinci silah da erken erişim süreci bitince oyunculara sunulabilir. Belki de daha ileri bir tarihteki güncellemeye saklanabilir. Şu an net olarak bilemiyoruz ne yazık ki.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here