Ana sayfa Haber PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni araç ve ekipman güncellemesi geliyor!

PlayerUnknown’s Battlegrounds için yeni araç ve ekipman güncellemesi geliyor!

0

PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown”s Battlegrounds oyunu için 1.0 güncellemesi oldukça yakında. Bu güncelleme ile oyuna birçok yeni şey eklenecek ve bu yeni şeylerden bir tanesi de çöl haritası olacak. Bugün oyunun resmi Twitter hesabından gelen açıklamaya göre ise bu çöl haritasına özel bir araç olacak. 1980″li senelerden esinlenerek oluşturulan bu aracın görseline sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Dediğimiz gibi yukarıda görebildiğiniz bu araç, oyunun sadece çöl haritasına özel olacak. Yani oyuncular, bu aracı oyunun ilk haritasında göremeyecek, kullanamayacak. Bahsettiğimiz bu çöl haritası ve muhtemelen yeni araç, bu hafta içerisinde gerçekleşecek The Game Awards 2017sırasında tüm oyunculara gösterilecek. Ardından da muhtemelen test sunucularına eklenecektir. Fakat tüm bunların ana oyuna eklenmesi için oyunun 1.0 güncellemesini beklemeniz gerekecek efendim.

Yeni gösterilen silah ise Win94 isimli olacak. Bu silah, oyun dünyasında otomatik olarak çıkan ganimetler arasında bulunabilecek. Yani, yardım kutusunu filan beklemeniz gerekmeyecek. Fakat bu bahsettiğimiz Win94 isimli silah da çöl haritasına özel olacak ve oyunun ilk haritasında ne yazık ki kullanamayacaksınız. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here