Ana sayfa Haber Player Unknown’s Battlegrounds resmi mobil oyun tanıtım videosu yayınlandı!

Player Unknown’s Battlegrounds resmi mobil oyun tanıtım videosu yayınlandı!

0

Halihazırda PC ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan, SEO sebeplerinden ötürü PUBG olarak da kısaltmayı sevdiğimiz PlayerUnknown”s Battlegrounds, şimdi de mobil platformlara geliyor. Hem de resmi olarak. Zaten Android ve iOS platformlarında bugüne kadar oyunun kopyalarınısürekli görüyorduk. Şimdi de oyun, Tencent tarafından, resmi olarak mobil platformlara geliyor. Fakat işin içinde Tencent olunca anlamışsınızdır, bu oyun sadece çinli oyunculara sunulacak. İşte bahsettiğimiz bu resmi mobil oyunu için de yepyeni bir video yayımlandı. 

çince bilmiyoruz ama Google Translate kullanmasını biliyoruz. Google Translate Beyin çevirisine göre oyun henüz çıkmadan, Tencent ve diğer dağıtımcı tarafından bir etkinlik başlatılmış durumda. Bu etkinlik dahilinde, anladığımız kadarıyla oyuna erken kayıt yapan oyuncu sayısı ile bir etkinlikdönüyor. Oyuna ne kadar çok oyuncu erken kayıt yaparsa, oyun çıktığı zaman erken kayıt yapan oyunculara o kadar güzel ödül veriliyor. Mesela bolca ganimet kutusu ve kozmetik kıyafetler bu ödüllerin arasında.

Tabii tek etkinlik bu değil, ayrıca eğer bir oyuncu, oyuna arkadaşını getirirse de ödüllere boğuluyor. Mesela 3 arkadaşı oyuna getirirseniz, ganimet kutusu kazanıyorsunuz. Eğer 15 arkadaş getirmeyi başarabilirseniz, özel bir isim çerçeveniz bile olacak. Görülen o ki, oyunun mobil sürümünde, kullanıcı etkileşimini arttıracak etkinlikler bulunacak. Klasik mobil oyunu mantığı, farklı bir şeyi de beklemezdik. Son olarak söyleyelim, bu oyunun global olarak çıkış yapıp, yapmayacağı bilinmiyor. Yani, PUBG oyununun bu resmi mobil sürümü, sadece çinli oyunculara özel kalabilir. Batıdaki oyuncular, PC üzerinde PlayerUnknown”s Battlegrounds oynamaya devam edecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here