Ana sayfa Haber Playbox Android’e geçiyor

Playbox Android’e geçiyor

0

Playbox bugün, Android pazarına girdiğini duyurdu

Merkezi Liverpool”da olan Playbox şirketi, kurulduğu 2005 yılından bugüne kadar, geleneksel konsol oyunları ve elde taşınır cihazlarda oynanan oyunlar üzerinde yoğunlaşmış bir şirkettir. çok yakın bir zamanda Digital Reality için geliştirdiği Bang Bang Racing oyununu tamamlayan şirket şimdi de Tegra ile güçlendirilen cihazlar için Bang Bang Racing gibi oyunlar üzerinde yoğunlaşarak uzmanlık ve deneyimini Android alanına kaydırıyor. Şirket, Digital Reality lisansı altındaki başarılı PlayStation 3 ve Xbox 360 oyunu Bang Bang Racing”in Tegra ile optimize edilmiş bir versiyonunu duyurdu.

 

Bang Bang Racing yakında, Tegra ile güçlendirilen süper telefonlar veya tabletler için en zengin oyunlara en kısa yoldan erişim sunan Android Market üzerindeki ücretsiz Tegra Zone uygulamasından temin edilebilecek.Playbox Yönetim Müdürü Gary Nichols, “Android cihazların satışındaki büyük artışı gördükten ve Tegra ile ilgili NVIDIA ile yaptığımız ilk görüşmelerden sonra, bu pazarda patlama yaşanacağını biliyorduk. Sonuç olarak, Tegra ile güçlendirilen bir oyun ile pazara çıkan ilk şirketlerden biri olmak üzere stüdyomuzu yeniden düzenledik. LG, Motorola ve Samsung gibi şirketlerin son zamanlarda yaptığı duyurular, tablet pazarının büyümeye devam edeceğini ve bu yönde çalışmaya başlayan ilk şirketlerden olmanın bizim için önemini göstermektedir” yorumunu yaptı.
 

Bang Bang Racing etkileyici görseller ve yarışa hazır spor arabaların bulunduğu eğlenceli ve aksiyon dolu bir yarış oyunu. Bang Bang Racing, bu keyifli görünümün arkasında gerçek bir yarış oyununun heyecanını yaşatmaktadır. Tegra ile optimize edilen versiyonu, Tegra ile güçlendirilen cihazlar için tasarlanan ve optimize edilen bir ev konsol yarış deneyimi sunmaktadır ve NVIDIA PhysX teknolojisini kullanmaktadır. Gerçek zamanlı fizik, beceri ve kontrole olanak vererek kullanıcıların yarış alanında müthiş bir keyifle ilerlemelerini sağlamaktadır. Oyun aynı zamanda, oyuncuların arabanın izleyeceği bir yarış hattı çiziyormuş gibi arabanın gitmesini istedikleri yeri göstermelerine olanak veren benzersiz bir kontrol sistemine sahiptir.

Daha fazla bilgi için http://playboxgames.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here