Ana sayfa Mobil PlayBook, Sprint 4G şebekesiyle geliyor!

PlayBook, Sprint 4G şebekesiyle geliyor!

0

BlackBerry PlayBook tabletini Sprint 4G şebekesiyle piyasaya sürmeyi planladıklarını duyurdu

BlackBerry 4G PlayBook, geniş alanda kablosuz internet bağlantısı ve 3G”den on kat daha hızlı yükleme hızı sunan ilk Sprint 4G özelliğine sahip BlackBerry PlayBook modeli olacak. BlackBerry 4G PlayBook kolay tanışabilir olması, ultra ince tasarımı, kusursuz web tarayıcısı, çok fonksiyonlu yapısı, HD multimedyası ve üstün güvenlik özellikleri ile profesyonel bir tablet. BlackBerry 4G PlayBook aynı zamanda Sprint 4G şebekesi ile birlikte uygulama geliştiricilerine ve kullanıcılarına mobil servis alanında devrim yaratacak yüksek performanslı platformlar sunuyor.

BlackBerry 4G PlayBook, Wi-Fi özelliğinin yanı sıra 1GHz çift çekirdek işlemcisi, 1 GB RAM”i ile BlackBerry Tablet OS özelliklerine sahip. Adobe Flash Player 10.1, Adobe Mobile AIR ve HTML-5 desteğiyle kullanıcıların her türlü siteden, oyundan, medyadan ve her türlü internet zenginliğinden yararlanabileceği BlackBerry PlayBook, 4G hızında kusursuz Hi-Fi web deneyimi de sunuyor.
 

Sprint 4G şu anda ABD”nin Atlanta, San Francisco, Boston, Chicago, Dallas, Los Angeles ve New York kentleri dahil olmak üzere toplam 71 pazarda bulunuyor. 4G”yi ilk kez 2008″in Eylül ayında Baltimore”da sunan Sprint, 4G servisini ülke çapında tüm kurumsal müşterilerine ve kullanıcılarına ulaştırmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here