Ana sayfa Donanım Plantronics’in yeni mobil kulaklıkları piyasada

Plantronics’in yeni mobil kulaklıkları piyasada

0

Kulaklık pazarının önde gelen markalarından Plantronics“in piyasaya sürdüğü iki yeni mobil kulaklık hem iş hem de gündelik kullanıma uygun tasarımlarıyla hayatınızı kolaylaştıracak. Yeni çıkan Explorer 10 ve Explorer 50 modeli kulaklıklar bluetooth aracılığı ile telefonlara entegre olurken müzik dinleyebilir, görüşmelerinizi telefona dokunmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil kulaklık tasarımlarıyla dikkat çeken Plantronics, yeni modellerini görücüye çıkardı. Piyasaya yeni sürülen Explorer 10 ve Explorer 50 modelindeki kulaklıklar bluetooth özellikli telefonlarla kolayca eşleştirilebiliyor.

Gürültü engelleme teknolojisi ile karşınızdakine sesinizi net bir şekilde ulaştıran Explorer 10, düşük pil seviyesini de kulağınıza söylüyor. 10 gram ağırlığında olan Explorer 10″un varlığını kulağınızda hissetmiyorsunuz bile.

 

İki telefon tek kulaklık

Plantronics, birden fazla telefon kullananları da düşünerek Explorer 50 modelini tasarladı. İki telefonla eşleştirilebilen Explorer 50, sizi telefonların karmaşıklığından kurtararak görüşmelerinizi rahatça yapmanıza olanak sunuyor. 11 saate kadar konuşma süresi ve 12 güne kadar bekleme süresi olan Plantronics Explorer 10 ve Explorer 50, 120 dakika gibi kısa bir sürede de tamamen şarj olabiliyor. Plantronics”in bu yeni ürünlerini Hepsiburada.com, Troy, Lydia, belirli Turkcell ve Vatan Bilgisayar mağazalarında bulabilirsiniz.

Plantronics Explorer 10 satış fiyatı 59.90 TL ,
Plantronics Explorer 50 satış fiyatı 79.90 TL”dir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here