Ana sayfa Haber Plantronics”in yeni Backbeat serisi hiç fena değil

Plantronics”in yeni Backbeat serisi hiç fena değil

0

Bunun gibi kulaklıklara genel olarak 300 TL+ veren kullanıcıların “mükemmelik” ve “iyi” seviyeleri oldukça yukarıdadır. Bunu gözönünde bulundurarak Plantronics’in tanıttığı, Blackbeat serisinden yeni modelleri “fena değil” sınıfına alabilirim. Lansmanda üzerinde durdukları iki model var, Backbeat 100 ve Backkbeat Go 3 modelleri özellikle değişen materyali ve driver yapısıyla dikkat çekici.İki modelin de ergonomik sınıfı, silüeti bir basamak daha ileri taşınmış. 

Backbeat 100 modeli, Bluetooth bağlantısını destekleyen, çağrı yönetimi yapabilen, 8 saate kadar konuş ve müzik dinleme desteği sağlayaiblen bir pil hacimi var. Bununla birlikte 90 dakikada tamamen şarj olma, 10 gün boyunca da bekleme modunda kalabilme özellikleri bulunuyor. 

Backbeat Go 3 ise kulakiçi kulaklık kategorisinden bir kulaklık. Diğer ürünlerdeki gibi ses izolasyonu opsiyonel olarak sunuluyor, istenirse de dış sesin daha canlı bir şekilde içeriye yansıtılmasını sağlayan donanımı var. Go 3’teki tuşlar ise her akıllı telefon modeline uyum sağlayıp çağrıları ve müziği yönetebilecek. ürünün dinleme süresi 6.5 saat, 14 gün ise bekleme süresi bulunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here