Ana sayfa Haber Plantronics BackBeat Sense kulaklıklar nihayet firmanın son kullanıcıya yönelik ürünlerinden.

Plantronics BackBeat Sense kulaklıklar nihayet firmanın son kullanıcıya yönelik ürünlerinden.

0

Plantronics“in yeni kulaklık modeli BackBeat Sense, müziksiz yaşayamam diyenlerin en yakın arkadaşı oluyor. Kablosuz özelliği ile 18 saat kullanılabilen kulaklık, istenildiğinde kablo ile de kullanılabiliyor. Plantronics tarafından tamamen performansa dayalı olarak üretilen kulaklık, ses kalitesi, işlevsellik ve pil ömrü ile birçok rakibini geride bırakıyor.

BackBeat Sense, kendinden ayarlı hafızalı köpük kafa bandı ve kulak yastıkları ile kullanıcılara maksimum konfor sağlıyor. Gelişmiş Bluetooth özelliği sayesinde iki farklı cihaza aynı anda bağlı kalabilen BackBeat Sense ile telefonunuza gelen çağrıları anında cevaplayabiliyorsunuz. BackBeat Sense”in üzerinde bulunan çağrı cevaplama, şarkı değiştirme, ses alçatma/yükseltme butonlarının dışında OpenMic butonu da kulaklık kulağınızdayken dış sesleri duymanızı sağlıyor.

BackBeat Sense”in üzerinde bulunan sensörler sayesinde cihaz kulağınıza takılı değilken video ya da müzik otomatik olarak duruyor. Bu özellik sayesinde pil ömrü korunurken, BackBeat Sense çok daha uzun süre kullanılabiliyor. Azami 2,5 saat gibi kısa bir sürede şarj edilen Plantronics BackBeat Sense, telefonunuz ya da tabletinizden görebileceğiniz pil seviyesini aynı zamanda kulağınıza da fısıldıyor.

Plantronics Find MyHeadset uygulaması sayesinde kulaklığınızı en son nerede bıraktığınızı kolayca bulabiliyorsunuz. Performansına göre hafifliğiyle de dikkat çeken Plantronics BackBeat Sense, 140 gramlık gövde ağırlığı ile piyasadaki birçok kulaklıktan daha hafif. “Espresso” ve “Tan” olarak iki farklı rengi bulunan BackBeat Sense, bu özelliğiyle modayı da belirliyor.

Hepsiburada.com, MediaMarkt ve seçkin Turkcell mağazaları gibi yerlerde bulabileceğiniz BackBeat Sense”in satış fiyatı 569 TL.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here