Ana sayfa Haber Pixel Telefonlar Büyük Bir Sürpriz Yapacak

Pixel Telefonlar Büyük Bir Sürpriz Yapacak

0

Pixel 3 telefonlarına yönelik yeni Google kamera uygulaması, geniş açılı selfie kamerası ve güncellenmiş AR etiketleri gibi çok sayıda genişletilmiş özelliği kullanıma sunarken, başka özellikler de gündeme geldi.

Son dönemlerde en çok konuşulan modellerden bir tanesi olarak bilinen pixel 3, yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Wear OS, uzaktan çalıştırılan tüm akıllı saatlere uzaktan vizör ekleyebilme özelliği de kazanacak.

Bu Özellik Hangi Modellerde Kullanılabiliyor ?

En yeni Google kamera 6.1 güncellemesi, şimdi Pixel 1, 2 ve Nexus telefonlarına da yayılmaya başladı. Böylece uygulama saatinizde çok da efektif bir şekilde görünme imkanı kazanacak. Kamera uygulamasının daha da genişletilmiş özellikler kazanması ise, selfie çılgınlarını adeta sevinçten havalara uçurmuş gibi görünüyor.

 

 

Edinilen bilgilere göre bu özellik; diğer tüm Google telefonlarına da yavaş yavaş geçmeye başlayacak.
Eğer bu uygulama saatinizde görünmüyorsa, üzülmenize gerek yok. Play Store’u saatinizde açtıktan sonra telefonunuzdaki uygulamalara geçmeniz ve fotoğraf makinenizi yüklemeniz yeterli olacaktır. Hemen ardından tüm fotoğraflarınızı dilediğiniz gibi yönetme imkanınız oluşacak.

Cep telefonunuzdan yapabildiğiniz neredeyse bütün fotoğraf işlemlerini, bu saatlerden de yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here