Ana sayfa Haber Pixel’in kampanya görüntüleri sızdı

Pixel’in kampanya görüntüleri sızdı

0

 

Sadece bir gün sonra Google etkinliğinde yeni Pixel cihazlarla ilgili tüm ayrıntılara sahip olacağız. Buna rağmen yeni sızıntılar yapılmaya devam ediyor. Kanada telefon şirketi Bell”den gelen bir sızıntı ise Pixel telefonların kafamızdaki yarattığı soruları azda olsa gideriyor

Ama tabi yeni sorular da yaratmıyor değil. Paylaşılan resimde “Your phone never full” ibaresi ve google fotoğraflar arayüzü görülüyor. Hali hazırda cihazınızdaki fotoğrafları Google fotoğraflar uygulaması ile yedeklemek zaten mümkün. Metinden anladığımız kadarıyla Google kullanıcılara daha fazla belki de Gmail gibi hiç bitmeyen bir alan kullanımı sunacak. Bu özelliğin ayrıntılarını 4 Ekim”de göreceğiz.

Her ne kadar bir sızıntı olduğu söylense de Google”ın tanıtımlar öncesi bu tür sızıntılara göz yumduğunu biliyoruz. Yine Allo uygulaması ile daha da aktifleşen Google asisstan belli ki Pixel ile birlikte daha da kullanışlı hale gelecek. Hele Google Home”un da resmi olarak lansmanı yapılacağı düşünüldüğünde Google evlerimize kadar girmenin planlarını yapmış bile.

Pixel ile tasarım çizgisini daha da bir oturtan Google”ın bundan sonra nasıl bir yol izleyeceğine dair ipuçları 4 Ekim”de saklı gibi geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here