Ana sayfa Mobil Doğrulandı: Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri 9 Ekim’de tanıtılacak

Doğrulandı: Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL modelleri 9 Ekim’de tanıtılacak

3
pixel 3

Google sonunda yeni akıllı telefonlarını içeren Pixel 3 serisini 9 Ekim’de New York City’de tanıtacağını açıkladı. Doğu Saatine göre sabah 11’de başlayacak etkinlik, bir terslik olmazsa Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonların tanıtılmasını içerecek.

Bu modeller hakkında uzun zamandır ortaya çıkmaya düzenli olarak devam eden sızıntılar sayesinde gâyet açık bir fikre sahibiz. Bu sızıntılardan en güçlülerine göre XL modelde derin bir çentik yer alacak ve cam tasarım Qi kablosuz şarj imkanı sunacak. Diğer sızıntılara göre ise standart modelde 5,5 inçlik bir ekran yer alacak ve bu panel 2160×1080 çözünürlükle gelecek. Ekranların hepsinde 2:1 en-boy oranı olması bekleniyor.

Yine ortaya çıkan söylentilere göre bu Sonbahar tanıtılması beklenen Google markalı akıllı saat, firma tarafından yapılan son açıklamaya göre herhangi bir tabana sahip değil. Akıllı telefon tanıtma mevsimine Sonbahar günlerine yavaş yavaş girerken önce Apple ile ardından Google ile iyice hızlanarak devam edeceğiz. Cihazlar hakkındaki tüm detaylar için takipte kalın.


Aracı: Kris Holt / Engadget

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here