Ana sayfa Haber Pixel 3 Kamera Hatası Aralık Güncellemesiyle Düzeltiliyor

Pixel 3 Kamera Hatası Aralık Güncellemesiyle Düzeltiliyor

0

Pixel 3 ve 3 XL’in kamerasını kullanırken; üçüncü taraf uygulamalarında kesintili bir sorun olduğunu fark edildi. Soruna rastlayanlar “yazılımsal bir hata” ya da kameranın uygulamada çalışmamasına benzer bir uyarı aldılar.

Pixel 3 Kamera Hatası Hangi Uygulamalarda Görüldü ?

Bu problemin Pixel 3’ün kendi kameralarında ortaya çıkmadığını öncelikle söylemek gerekiyor. Örneğin; Snapchat veya İnstagram’da bir fotoğraf çekmeye çalıştıysanız, siyah bir ekranla karşılaşırsınız ve “kameraya bağlanamıyor” gibi uyarılar alırsınız.


Yeniden başlatma; kameranın Google kamera uygulamasında tekrar çalışmasına izin verir ancak bir kez etkilenen üçüncü taraf uygulamaları, sürekli olarak davranışı tekrarlar. Şu an için yapılan resmi açıklamalarda sorunun giderildiği ifade edildi.

Sorunu yaşayan kişilerden hiçbiri; henüz kendileri için bir düzeltmeyi onaylayamadı. Ancak Aralık Pixel güvenlik bülteninde, biraz belirsiz ve potansiyel olarak uygulanabilir bir yama bulunuyordu.

Şu anda bir Pixel 3 veya 3 XL kullanıcısıysanız; böyle bir problem yaşıyor musunuz ? Konuyla ilgili yorumlarınızı büyük bir merakla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here