Ana sayfa Donanım Pioneer’dan yeni Audio Video alıcılar

Pioneer’dan yeni Audio Video alıcılar

0

Pioneer”ın ince tasarımlı yeni AV alıcı modelleri -S300 ve VSX-S500 kompakt biçim, D sınıfı ses, 6 kanallı 100 W çıkış gücü ve düşük enerji tüketimi ile kulaklardaki dahili tozu atmanız için power butonuna basmanızı bekliyor

Büyük AV alıcı serilerine nazaran çok daha kompakt ölçülerde tasarlanan VSX-S300 ve VSX-S500 modellerinin boyu 85 mm, derinliği ise 280 mm. Pioneer”ın yeni ince tasarımlı modelleri kompakt boyutları sayesinde, arkasında kalan boşlukta bağlantılar ve kablolama için geniş bir alan kalmasına olanak sunuyor. Her iki İnce AV Alıcı modelinde de 4 giriş, 1 çıkış, ayrıca 3D ve ARC desteği içeren, teknolojinin en gelişmiş HDMI bağlantısı bulunuyor. VSX-S300 ve VSX-S500 modelleri 6-kanal üzerinden 100 W güç çıkışı sayesinde bir odada bir pasif sub-woofer ile 5.1 kurulum imkanı sağlıyor veya ana odada 3.1 kanal çıkışı (ön L / R, merkez ve pasif sub-woofer) ve ikinci bir odaya isteğe bağlı stereo çıkış imkanı sunuyor.
Pioneer’in ünlü Gelişmiş çoklu-Kanal Akustik Kalibrasyon (MCACC) teknolojisi, mikrofonla otomatik oda ve hoparlör ayarı yapma imkanı sunuyor. Standart AV alıcıları ile karşılaştırıldığında her iki model de D Sınıfı amplifikatör kullanımı sayesinde ultra düşük güç tüketimi sunuyor. Pioneer”ın yeni AV alıcıları ECO düğmesine basıldığında normal enerji tüketimini % 35 azaltarak ek tasarruf imkanı sunuyor. Yeni Slim AV alıcıları, DTS-HD Master Audio, Dolby TrueHD de dahil olmak üzere, tüm ana HD ses formatlarını çözmek için tam donanıma sahip. Pioneer”in 2 yeni Slim AV alıcısında ilk defa, özel “Sound Wing” hoparlör modu dahili olarak sunuluyor. Yeni Sound Wing HVT Hoparlör teknolojisi ile gelişmiş sürükleyici bir sesle eğlencede devrim yaşadığınızı hissedeceksiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here