Ana sayfa Haber Pink Floyd”tan albüm müjdesi

Pink Floyd”tan albüm müjdesi

0

Geçtiğimiz yıl İTU’de konser veren Roger Waters ile grubun efsane isimi David Gilmour ile arasının düzeldiğ ve aralık ayında yeni albüm çalışmaları çerçevesinde stüdyoya girecekleri söyleniyor. Daha önce de gruba yakın isimlerin albüm müjdesini verdikten sonra, konu ile ilgili fazla gelişme yaşanmamıştı. Ağustos ayı itibariyle dedikodular kuvvetlenirken, David Gilmour ve Roger Waters‘ın Pink Floyd isimi altında tekrar sevenleri ile buluşacağı kesinleşiyor. 

Grubun tekrar sevenleriyle buluşacağı söyleniyorken, albümün içeriği ile ilgili de sınırlı sayıda dedikodu mevcut. özellikle ülkemizde ve ortadoğu’daki olaylara da şarkılarında değinecek olan grubun şimdilik tam olarak albüm tarihi belli değil. 

 

Şarkılarında ve kliplerinde genellikle ütopyalardan ve özellikle bir ütopya/distopya yazarı George Orwell‘den ilham alan Pink Floyd‘un yeni albümünde de aynı çizgiyi devam ettirecek gibi görünüyor. özellikle endüstriyelleşmeye göndermeler yapan grup, son dönemlerdeki kavga ortamı ile ilgili şarkılar da albümde yer alması bekleniyor. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here