Ana sayfa Haber Pink Floyd hayranları Extreme Audio”da buluştu

Pink Floyd hayranları Extreme Audio”da buluştu

0

Dünyadaki lansmanın hemen ardından albümü dinleyen bir çok müzik sever sosyal medya hesaplarında “son on yılın en iyi albümü” yorumunda birleşti. Pink Floyd“un son 20 yıldır hayranlarını bekletmesinin de bu yorumlar üzerinde duygusal etki yarattığı düşünülebilir.

Extreme Audio, Türkiye”de henüz raflarda yerini almadan sosyal medyada yoğun bir şekilde kritik edilen ve çok olumlu eleştiriler alan “The Endless River” albümünü 15 Kasım günü Maslak”taki Showroom“unda Pink Floyd hayranlarıyla buluşturdu.

Müzik severlerin ve Pink Floyd Fun Club üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği albüm dinletisinde görüşlerini aldığımız Extreme Audio Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydoğan “Extreme Audio olarak 60″dan fazla Hi-fi markasını Türkiye”de temsil ediyoruz. Müzik tutkunlarının her seviyede ihtiyacına cevap verebilecek Hifi ürün zenginliğine sahibiz. Avrupa”nın en büyüğü kabul edilen Maslak”taki Showroom”umuzdaki demo odalarında da bu sistemlerden bazılarını sergileme, meraklılarına denetme imkanımız mevcut. Zaman zaman burada büyük gruplara müzik dinletileri yapıyoruz. Bugün Pink Floyd”un 20 yıl aradan sonra çıkarttığı albüm olan The Endless River”ı Hi-End ses sistemlerimizin kusursuz ses kalitesiyle Pink Floyd meraklıları ile buluşturma imkanı bulduk. Gördüğünüz yoğun ilgi de emeğimize değdiğini gösteriyor. ” dedi.

Dinleti sonrası düzenlenen kokteyde Pink Floyd hayranları, kulaklarında “The Endless River” albümünün mükemmel tınısıyla ortak konuları “müzik” hakkında keyifli sohbetlerle geceye devam ettiler.

 

 

 

 

Orhan Aydoğdu

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here