Ana sayfa Donanım Pil boyutunda 50gr’lık kamera: Caply

Pil boyutunda 50gr’lık kamera: Caply

0

Bir Kickstarter projesi olan Caply, tam da bu amaçla üretilmiş. Bir kalem pilden sadece birazcık daha uzun ve sadece 50 gram ağırlığında bir kamera. Fakat 1080p HD çözünürlüğünde kayıt yapabiliyor.

Yuvarlak ve yumuşak hatlara sahip olan kamera 170 derece görüş açısına sahip. Hemen altında yer alan mikrofon vasıtasıyla sesli kayıtlar almanızı imkan kılıyor. 128 GB”a kadar microSD kart desteğine sahip olan Caply”de 500 mAh kapasitesinde pil bulunuyor. Bu pil ile cihaz 120 saat bekleme, 24 saat aralıksız time-lapse çekim ve 5 saat aralıksız video kaydı yapabiliyor.

 

Anti-Shake teknolojisine sahip olan ürün; çekim esnasında titreşim ve sallanmaları absorbe ediyor. üzerinde bulunan kızılötesi sensör sayesinde cihaz, flaşsız çekim imkanına da sahip.

Herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymayan kamera, akıllı telefonunuza uygulamanızı indirmeniz durumunda çektiklerinizi telefonunuz üzerinden görüntüleme ve arkadaşlarınıza canlı yayın yapma imkanı sunuyor. ürün satın almak istediğinizde uluslararası ücretsiz kargo ile gönderiliyor

 

Caply”nin Fiyatı: 59 Dolar (Bu fiyatın içinde kamera, USB şarj kablosu ve ufak ayak mevcut) 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here