Ana sayfa Yazılım Photoshop CS6 betası yayınlandı

Photoshop CS6 betası yayınlandı

0

Adobe, Photoshop CS6 beta’nın kullanıma hazır olduğunu duyurdu

Açıklamayı yapan Photoshop Mühendislik Direktörü David Howe Photoshop’un bu son sürümünün ‘bir son değil, Photoshop’u modernleştirmek ve geliştirmek adına çıkılan yolculuğun bir başlangıcı’ olduğunu belirtti.
 
1 GB”ye yakın bir büyüklüğe sahip olan kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirip kurulumu gerçekleştirdikten sonra, Adobe”nin belirttiğine göre, Photoshop CS6 ve Photoshop CS6 Extended”a ait tüm özellikleri kullanabileceksiniz. Yazılımı kullanmak için Adobe kimliğiyle kayıt yaptırmanız gerekiyor, ancak kurulum sırasında bir seri numarası girmeniz istenmiyor.

Adobe, bu yazılımın beta seviyesinde olduğunu ve doğabilecek herhangi bir sorunda sorumluluğun kullanıcılara ait olduğunu dile getiriyor. Kurulumu yapmak isteyenlerin 2 GHz veya daha hızlı çalışan bir işlemci ve en az 1 GB RAM barındıran bir PC”ye, herhangi bir çok çekirdekli Intel işlemci ve aynı miktarda RAM barındıran Mac”e sahip olmaları gerektiği de Adobe tarafından belirtildi. Adobe Photoshop CS6 betasını Adobe Labs sayfasından kolayca indirip yükleyebilirsiniz.. Photoshop CS 6 Beta sürümünün son kullanma tarihi açıklanmadı, ancak CS6 resmen yayınlanıncaya kadar süre olmalı. CS6′nın da bu yılın ilk yarısında yayınlanması bekleniyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here