Ana sayfa Haber PhotoLine 100. sayısıyla karşınızda…

PhotoLine 100. sayısıyla karşınızda…

0

Türkiye”nin en eski fotoğraf dergilerinden PhotoLine, geride bıraktığı 10 yılın ardından 100. sayısını yayınladı

Yaşayan fotoğraf dergileri fotoğrafçılıkta türler ile türlerin alt kategorileri arasındaki paylaşımlarını, fotoğrafçılıkta amatör ve profesyonel fotoğrafçılar arasında derinlemesine şekliyle sürdürür. Bu sayede profesyoneller, amatör fotoğrafçılara bazı öğütler verir ve tecrübelerini paylaşırlar. Bunun sonucu olarak bu tür dergiler fotoğraf anlamında bireysel gelişim için büyük önem taşır. PhotoLine ve PhotoLine gibi dünyadaki birçok üst düzey dergi, fotoğrafa dair birebir tecrübeleri paylaşmaktadırlar. PhotoLine 100. sayısına ulaşırken paylaşımın ne derece uzun soluklu olabileceğini gözler önüne sermiş oluyor.

PhotoLine 100. sayısında 100. sayıya özel “Portre Fotoğrafın İncelikleri” dosya konusunu Türkiye”nin en iyi portre fotoğrafçılarının eserleri ile birlikte sunuyor. Ayrıca ünlülerin fotoğrafçısı olarak bilinen Douglas Kirkland ile gerçekleştirilmiş röportaj da portre fotoğrafçılığına dair kıymetli bilgiler içeriyor. Fotoğraf ve teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinin PhotoLine 100. sayısıyla ilgili görüş ve düşüncelerini ve “Photoline ile Zamanda Yolculuk… “ile 10 yılda 100. sayısına ulaşan Photoline”ın geçmişine bakarken aslında dijital fotoğraf tarihine tanıklık etmiş olduğunuzu göreceksiniz.

PhotoLine yeni sayısında haberler sayfalarında son iki ay içinde öne çıkan haberleri, görüntü işleme konusunda büyüteç etkisi ve fotoğrafik tasarımlar için fırça (brush) hazırlama konusunu ilgiyle okuyacağınıza inanıyoruz. Foto Albüm sayfalarında sizden gelen fotoğrafları, Foto Günlük köşesinde Milano gezisi ve fotoğraflarını, Foto Gezi sayfalarında Eskişehir ve Odunpazarı”ndan eşsiz kareleri arşivinizde uzun yıllar saklayacağınızı düşünüyoruz. PhotoLine portfolyo sayfalarında ünlü fotoğrafçı Veysi Boran”ın çalışmalarını görebilirsiniz.
 

Dopdolu içeriği ile 100 sayıya özel PhotoLine, Technotoday Market ve tüm seçkin satış noktalarında…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here