Ana sayfa Haber Photokina”dan Sony geçti

Photokina”dan Sony geçti

0

Photokina 2016“da duyurulan yeni amiral gemisi Sony ɑ A-mount fotoğraf makinesi ɑ99 II ilk kez sergilendi. 79 doğru hibrit çapraz noktayı içeren yenilikçi bir Hibrit Aşamalı Algılama AF sistem içeren ve 12fps”e kadar kesintisiz çekim sunan ɑ99 II”, fuarın en popüler cazibe odaklarından biri oldu.

Sony aynı zamanda, aralarında ödüllü ɑ7 serisi ve son derece popüler ɑ6300 / ɑ6000 modellerinin de bulunduğu tüm ɑ E-mount fotoğraf makinesi ve objektif yelpazesini de ziyaretçilere sundu. Aralarında yakınlarda piyasaya sürülen G Master premium objektifler ile yeni SELP18110G ve SEL50M28 ɑ E-mount objektiflerin de bulunduğu tüm ɑ Mount sistemi değiştirilebilir objektifler de yine fuarda sergilenen ürünler arasında yer aldı.

Avrupa”da IFA 2016″da piyasaya sürülen FDR-X3000R, Sony”nin yeni amiral gemisi Action Cam olarak Action cam tarihinde ilk defa entegre Balanced Optical SteadyShot (B.O.SS) özelliğinin yanı sıra muazzam 4K videolar çekme yeteneğini de sunuyor. FDR-X3000R, tüm Action Cam ve 4K Handycam yelpazeleri ile birlikte sergilendi.

Kompakt fotoğraf makinesi meraklıları için, RX fotoğraf makinesi serisi, 2012 yılında orijinal RX100″in piyasaya sürülmesinden bu yana son derece popüler oldu. Sony, Photokina 2016″da, tüm RX100, RX10 ve RX1 ürün ailelerini sergiledi.

İlk defa profesyonel fotoğrafçılara ve fotoğraf meraklılarına eksiksiz bir yüksek performanslı medya cihazları yelpazesi sağlama taahhüdü doğrultusunda, Sony”nin Flaş Bellek ekibinin Photokina”da özel bir alanı da yer aldı. Salon 2.1″de, Sony tümü de önde gelen Sony fotoğraf makineleri ile birlikte deneme ve testlerde kullanılabilecek bir Bellek Kartları (SD & XQD), USB, SSD ve HDD sürücü seçkisine yer verdi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here