Ana sayfa Donanım Philips TV’nin akıllı 5500 serisi raflarda

Philips TV’nin akıllı 5500 serisi raflarda

0

Philips TV”nin 5500 serisi LED Smart TV modeli bu ay raflardaki yerini alıyor. Smart TV teknolojisinin sunduğu tüm avantajları 3D görüntü kalitesiyle birleştiren seri, film ve oyun severlerin yeni tutkusu olacak

Philips TV, 5500 serisi Smart TV teknolojisine sahip son modeliyle görüntü kalitesini yeni bir boyuta taşıyor. 81cm (32 inç) ile 117cm (46 inç) ekran genişliği seçenekleriyle pazara sunulan seri, Nisan ayından itibaren 1899 TL”den başlayan fiyat seçenekleriyle raflardaki yerini alıyor. Yeni Philips TV 5500 serisi yenilikçi bir çok teknolojinin yanı sıra açık gümüş rengi, metal çerçevesi ve ince tasarımı ile göz dolduruyor.
 
Yenilikçi, şık ve işlevsel televizyon serilerini internetin sınırsız olanaklarıyla birleştiren Philips Smart TV”ler, televizyon teknolojisindeki son gelişmelere paralel olarak daha da akıllanıyor. “Simply Share”, “Control”, “Net TV” ve “Program” gibi Smart TV teknolojilerinin hepsine sahip olan 5500 serisinde kullanıcılar, televizyon programlarını durdurup kaldıkları yerden tekrar izleyebiliyorlar. Ayrıca, kaçırdıkları programları sabit diske kaydedip sonradan izleme şansına da sahipler.

Smart TV”lerin kullanıcılara sunduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Kullanıcıların bu teknolojiler sayesinde televizyonlarını akıllı cihazlarıyla kontrol etmeleri veya bilgisayar ekranı olarak kullanarak internette sörf yapmaları da mümkün. Net TV özelliğine sahip Smart TV”ler sayesinde kullanıcılar, televizyonun online video mağazasındaki geniş video arşivine doğrudan ulaşıp, diledikleri filmi kiralayabiliyorlar.
 

Görüntü lideri Philips”in geliştirdiği yeni 3D seçenekleri sayesinde 5500 serisi TV kullanıcıları, 3D filmleri en yüksek kalitede izleme şansına da sahip oluyor. Yüksek kalitede 3D görüntü sunan 5500 serisi TV”lerde görüntü ayrıca 2D”den 3D”ye çevrilebiliyor. Bu akıllı televizyonlarla kolayca entegre olan 3D gözlükler ise, tüketicilere gözlerini yormadan uzun süreli izleme deneyimi sunuyor.

Evde gerçek bir 3D deneyimi sunan 5500 serisi Smart TV”ler, büyük ekranda oyun keyfi yaşamak isteyen kullanıcılar için de ideal. Televizyonlardaki “oyun modu”, iki kişilik oyunlarda, her kullanıcının kendi oyununu full ekran olarak görmesini ve oynamasını sağlıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here