Ana sayfa Donanım Philips TV’den Amsterdam seyahati kazanma şansı

Philips TV’den Amsterdam seyahati kazanma şansı

0

Philips, Mayıs ayında, “Geleceğin Televizyonu Tasarım Yarışması” adıyla, tasarım öğrencilerine yönelik bir yarışma başlatmıştı. Mayıs ayından bu yana 53 öğrencinin katıldığı yarışmaya başvurmak için son tarih 31 Ağustos

Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision, televizyon tasarımında büyük bir dönüşüme imza attı ve geçtiğimiz Mayıs ayında, tamamen camdan oluşan yeni televizyonu Philips DesignLine”ı Türkiye pazarına sundu. Bu yeni yaklaşımla sadece teknolojide değil tasarımda da öncü olduğunu gözler önüne seren firma aynı zamanda genç yetenekleri de desteklemeyi sürdürüyor. Bu amaçla “Geleceğin Televizyonu Tasarım Yarışması”nı da başlatan TP Vision”ın bu yarışmasına katılmak için son tarih 31 Ağustos…

üniversite-sanayi işbirliğiyle gençlerin yaratıcılıklarının teşvik edilmesinin en güzel örneklerinden biri olan bu yarışmayla Philips TV, geleceğin vizyonuyla oluşturulan tasarımları arıyor.

Bu yarışmanın Türkiye televizyon pazarı açısından ciddi kazanım oluşturacağını vurgulayan TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, “TP Vision olarak tasarımı yeniden tanımladık. Şimdi de geleceğin tasarımcılarını teşvik ediyoruz” diyor. Mayıs ayından bu yana devam eden başvuru sürecinin yoğun ilgiyle karşılaştığından da bahseden Kocabaş, genç yeteneklerin 31 Ağustos tarihine kadar yarışmaya katılım için başvurabileceklerini hatırlatıyor. Yarışmada ilk üçe giren tasarımlar, Dutch Design Week ve Amsterdam Philips Tasarım Stüdyoları”na gezi imkanı kazanacak. Sürprizler bununla da sınırlı değil. Kazanan tasarımlar ayrıca sonbaharda düzenlenecek İstanbul Design Week”te de sergilenecek.

Jüri kazananı belirleyecek
Kale Group”un Tasarım ve İnovasyondan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sertaç Ersayın, İstanbul Design Week Direktörü, dDf”in (Dream Design Factory) Kurucu Ortağı Arhan Kayar, Derin Design Tasarım Geliştirme Departman Başkanı Derin Sarıyer, Dutch Design Week Direktörü Hans Robertus, TP Vision Kreatif Direktörü Rod White, Teknoloji Yazarı Serdar Kuzuloğlu ve TP Vision Türkiye Genel Müdürü Faruk Kocabaş, tasarımları değerlendirecek ve kazananları belirleyecekler.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here