Ana sayfa Donanım Philips”ten yeni yazlık sinema

Philips”ten yeni yazlık sinema

0

Philips”in yeni SoundHub ev sinema sistemi HTS5593, güçlü ve iddialı özelliklerle evinizin havasını değiştirmeye kararlı

Yenilikçi görsel ve işitsel özellikler, güçlü donanım ve akılcı kullanım seçenekleriyle yeni SoundHub, eksiksiz bir ev sineması deneyimi için hazır.

Yeni SoundHub HTS5593, 1000W surround ses üreten çift bas özelliğiyle ve 3D Blu-ray donanımıyla tam anlamıyla bir görsel şölene imza atıyor. Güçlü ve derin seslerle sinemanın gücünü evinize taşıyan yeni SoundHub, çift bas kanallı hoparlörlerle ve etkileyici 3D Blu-ray Disklerle evde eğlence keyfinizi ikiye katlayacak.

Mükemmel ses için ikili bas borusuna sahip güçlü hoparlörleri bulunan HTS5593, yüksek tanımlı surround ses için Dolby TrueHD ve DTS-HD çıkışına sahip. Gerçek 3D film deneyimi için Full HD 3D Blu-ray donanımıyla beraber gelen ev sinema sistemi, en iyi ses ve görüntü için diğer HDMI cihazlarını da bağlamanızı sağlayan HDMI Hub”la beraber geliyor. TV”nizden çevrimiçi hizmetlere ve multimedya özelliklerine erişim için Smart TV özelliğiyle sunulan SoundHub, kolay oynatma ve ses kontrolü için dokunmatik panele de sahip.

Dolby TrueHD ve DTS-HD Master Audio Essential, Blu-ray disklerinizden en iyi sesi almanızı sağlıyor. 1000W RMS güç ile film ve müzikler için mükemmel ses çıkışına da sahip olacaksınız.

 Aktif 3D, eksiksiz 1920×1080 HD çözünürlükte gerçekçi derinlik ve görüntüler için en yeni hızlı anahtarlamalı ekranları kullanıyor. Görüntüleri sırayla değiştirerek sol ve sağ lensleri senkronize bir şekilde açmak ve kapamak için zamanlanan özel gözlüklerle, gerçek Full HD 3D deneyimi yaşayacaksınız.

HDMI Hub, oyun konsolunuz veya HD set üstü kutunuz gibi diğer cihazları ev sineması sisteminize kolayca bağlamanıza imkan veren ek HDMI bağlantı noktaları sağlıyor. Sezgisel dokunmatik panel kontrolleri ise ön paneldeki dokunmatik kontrollere basarak ses düzeyini ve diğer oynatma seçeneklerini kontrol etmenize olanak sağlıyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here