Ana sayfa Donanım Philips SoundBar CSS2113

Philips SoundBar CSS2113

0

Uzun ince bir yolda ilerleyen ses…
 

Geçtiğimiz ayki sayıda sizlere piyasadaki en iyi SoundBar”ları tanıttığımız bir dosya konusu hazırlamıştık. Bu dosya konusunda Philips”in SoundBar”ına da yer vermiştik. Şimdi Philips’in aynı seriden bir başka SoundBar’ını, CSS2113’ü test merkezimizde ağırlıyoruz. Son derece şık, ince ve ultra taşınabilir kompakt bir yapıya sahip olan SoundBar, görünüm itibariyle evinizin salonuna şıklık katacak bir ürün. Blu-ray veya DVD oynatıcılarına bağlı ses sistemlerinin oluşturduğu kablo karmaşasını çözüyor olması, CSS2113’ü daha da önemli kılıyor. 70 cm’lik boyuyla SoundBar”ı evin hemen her yerine rahatlıkla monte edebiliyorsunuz. İnce ve şık yapısı, duvara monte edildiğinde eve ayrı bir hava katıyor. Aynı şeilde televizyon sehpanızın altına monte edilebiliyor.

Uzaktan kumanda ile birlikte gelen SoundBar, DoubleBass teknolojisi sayesinde daha derin ve dolgun bas sesleri sağlıyor. Music iLink sayesinde iPod/iPhone/iPad gibi platformları MP3 kaynağı olarak görerek müzik çalabilmenize imkan sağlıyor.
 

philips soundbar CSS2113
 
Kolay bir kurulumu var. Ne var ki subwoofer ile bar”ın arasındaki kablo, her an kopabilirmiş izlenimi uyandırdı bizde. Belki Philips bu kabloyu daha sağlam yapabilirdi. Fakat bu kesinlikle önemli bir sorun değil. Bar”ı başarılı bir şekilde ilgili yere monte ettiğinizde kablo da kendisini hissettirmeden ses iletimini sağlıyor.
Tahmin edileceği gibi, SoundBar CSS2113 içerisinde Dolby Digital ve DTS teknolojileri mevcut. Bunlar, bar”ın ses iletimi konusunda ne denli başarılı ve üst düzey performans gösterebildiğinin kanıtı bir anlamda. Eğer ses sisteminiz için şık ve yüksek performanslı bir ürün arıyorsanız, Philips”in SoundBar”ını kesinlikle takip listenize almalısınız.
“Ses iletiminde yeni boyut”
www.philips.com.tr

Tasarım:
5
Performans: 4
Kullanım: 4

Artılar:
• Şık görünüm
• Performans
• İncelik

Eksiler:
• Bar-subwoofer arasındaki ince kablo

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here