Ana sayfa Donanım Philips Smart TV ile kontrol sizde

Philips Smart TV ile kontrol sizde

0

Philips Smart TV, standart bir TV”nin ötesinde sunduğu farklı deneyimlerle ilgi çekmeye devam ediyor

Türkiye”nin lider video sitesi İzlesene.com işbirliği ile gerçekleştirilen yeni uygulama, telefon, kişisel bilgisayar ve Philips Smart TV simulasyonu arasında eğlenceli bir kontrol mekanizması sunuyor.

Gerçekleştirdiği yeniliklerle kullanıcılara TV”den çok daha fazlasını sunan Philips Smart TV, telefonlara yönelik geliştirilen IVR teknolojisi ile web ortamındaki içeriklerin kontrol edilmesini sağlıyor. Philips Smart TV ekibi tarafından geliştirilen fikrin ilk örneği İzlesene.com”da hayata geçirildi.

İzlesene.com üzerindeki Philips Smart TV kanalında örneklenen uygulama ile Philips Smart TV deneyimini web üzerinden yaşayabilen kullanıcılar, telefonları ile Smart TV’yi kontrol edebiliyor. Telefon numaralarını ilgili alana giren kullanıcılar, bu telefonlardan aranarak, oluşturulan özel sayfada telefonlarından yaptıkları tuşlamalar ile Philips Smart TV”yi kontrol edebiliyor ve sayfadaki video içeriğini değiştirebiliyor.

Kullanıcılar aynı zamanda, telefonlarının tuşları ile sosyal medya ağlarına da erişebiliyor. Bu sayede Philips Smart TV’nin akıllı telefonlar ile kontrol edilebilme özelliğini web üzerinden anında deneyimleyebilen kullanıcılar, aynı zamanda Philips Smart TV”yi de yakından tanıma şansı yakalıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here