Ana sayfa Donanım Philips Smart TV ile ekranı full”le ortayı golle

Philips Smart TV ile ekranı full”le ortayı golle

0

Euro Cup vakti geldi. Tüm bir sezon futbola doyamayan futbolseverler, Avrupa”nın en büyük futbol organizasyonu olan 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası”nın başlayacağı günü iple çekiyor

Geliştirdiği yeniliklerle kullanıcılara televizyondan çok daha fazlasını sunan Philips TV, en yeni teknolojilere sahip televizyonlarıyla maç izleme keyfini en üst düzeye taşırken, sunduğu eğlenceli uygulamalarla da bu dönemin keyfini artırıyor. Philips TV Facebook sayfasında başlayan “Ekranı Full”le Ortayı Golle” flash oyunu ile futbolseverler hem tam ekran oyun keyfini yaşayacak hem de muhteşem hediyeler kazanma şansını yakalayacak.
 

Tam bir ekip oyunu
“Ekranı Full”le Ortayı Golle” tam bir ekip oyunu. Oynaması da çok kolay olan oyunda birinci kullanıcının açtığı isabetli ortaları ikinci oyuncu gole çeviriyor. Ekip puanı, açılan başarılı ortalar ve atılan gollerin sayısı toplanarak hesaplanıyor. En kısa sürede en çok ortayı açan ve golü atan, puan listesinin en üst sırasında yer alıyor. Oyuncu, istediği kadar oynayabiliyor. Ekibin aldığı en yüksek değerler de puan tablosunda yer alıyor.


Oyuna katılanları muhteşem ödüller bekliyor

http://on.fb.me/ekranifulle adresinden ulaşılabilen “Ekranı Full”le Ortayı Golle” oyununun büyük ödülü ise 117cm (46″) Philips 5000 series Smart LED TV (46PFL5007H). Uygulamaya katılıp en çok arkadaşına orta açıp onları da uygulamaya katacak olan kişi televizyon kazanacak. Uygulamaya katılan her 500üncü kişiye takım forması, her 250inci kişiye FIFA 2012 Playstation 3 oyunu ve her 150inci kişiye futbol topu şeklinde 4GB USB bellek hediye edilecek.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here