Ana sayfa Donanım Philips SHQ52000 ile spor yaparken rahatlık ve yüksek ses kalitesi garanti…

Philips SHQ52000 ile spor yaparken rahatlık ve yüksek ses kalitesi garanti…

0

Philips SHQ5200, Action Fit serisinin başbantlı spor kulaklığı. Spor esnasında kulaklığın kaymaması için çok özel bir tasarıma sahip bu yeni ultra hafif kulaklık; su, ter ve yağmura dayanıklılığıyla spor tutkunlarının vazgeçilmezi olacak.

Philips”in yeni kulaklığı SHQ5200, büyük ilgiyle karşılanan Action Fit serisinin yeni üyesi. Philips SHQ5200 sporkulaklığı, Action Fit serisinde ki diğer spor kulaklıkları gibi su,ter ve yağmura karşı dayanıklı. Kulaklık süngerlerinin çıkarılıp yıkanması her zaman temiz ve sağlıklı kullanım imkanıı sunuyor.

Kulaktan hiçbir şekilde kaymıyor

SHQ5200, spor esnasında kulaklığın kaymaması için özel tasarım bir kafabandına sahip. ActionFit kulaklığınız, şekli ve boyutu ne olursa olsun her kulağa rahatça tam olarak oturuyor. Sağlam ve ergonomik yapıya sahip kulaklığın dikkat çeken diğer bir özelliği ise ultra hafif olması.Tek başına 99 gms ağırlığında olan SHQ5200,piyasadaki en hafif kulaklıklardan biri.ActionFit SHQ5200 kulaklık, en zorlu spor koşullarında bile yüksek performans için tasarlandı. 40 mm neodimyum sürücüler güçlü bası garantilerken, açık akustik çıkarılabilir kulak süngerleri her zaman sizi konforlu, kuru ve serin tutuyor.

 

Terlemekten korkmayın, SHQ5200 yarı yolda bırakmaz

ActionFit SHQ5200 kulaklığınız, sizi sporunuz boyunca konforlu, serin ve kuru tutacak nemi emen bir kumaş ile kaplı benzersiz kulak süngerleri içeriyor. Sadece bir kaç kere kullandıktan sonra süngerleri çıkarıp yıkayın ve yeni gibi olsunlar.

 

Güvenlik için ActionFit kulaklıklarınız, özellikle açık havada antrenman yaparken çevrenizin de farkında olmanıza olanak tanıyor. Açık akustik platformu, müziğin keyfini tam anlamıyla çıkarmaya devam ederken çevrenizde ne olduğunu da fark etmenizi sağlıyor.SHQ5200″ün kablosu da güvenliğini ve kullanımını tamamlıyor.ürün, yırtılma ve kopmaya karşı dayanıklı olan kevlar kaplamalı kabloya sahip.

 

Philips SHQ5200″nin fiyatı:199,90 TL

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here