Ana sayfa Donanım Philips SHC8535 kablosuz hi-fi kulaklık

Philips SHC8535 kablosuz hi-fi kulaklık

0

Flaş transferlerin yapıldığı ve dünyaca ünlü yıldızların boy göstereceği Türkiye futbolunda maçlar başlıyor. Ligin başlamasını özlemle bekleyen futbolseverler, bir yandan da maçları evlerinde en keyifli şekilde izlemek istiyorlar. Philips”in yeni kablosuz hi-fi kulaklığı ile futbolseverler hem bilgisayar başında hem de TV”nin karşısında maçların heyecanını en iyi ses kalitesi eşliğinde birebir yaşayacaklar.

 

Yüksek bas performansıyla dikkat çeken Philips SHC8535, evinizde müziğin ve yüksek kalitede sesin keyfini çıkarabilme özgürlüğünü sunuyor. Hi-fi ses üretimi sayesinde Philips SHC8535 kulaklık kişisel rahatlık konusunda son noktayı temsil ediyor.

 

 

üzerinizde tașırken varlığını unutacaksınız  

üç kademeli ayarlanabilir kulak modülleri sayesinde SHX8535 kulağınıza rahat oturuyor ve daha iyi bas performansının tadını çıkarıyorsunuz. SHC8535, mükemmel bir kablosuz dinleme deneyimi sunuyor. Ses kalitesini optimize etmek için bütün kulak örtülüyor. Rahat kullanımı sayesinde adeta kulağınızda bir kulaklık olduğunu unutuyorsunuz.

 

Kablosuz FM iletimiyle hareket serbestliği

40mm hoparlör sürücüsü, seste bozulma olmaksızın güçlü ses veriyor. Kullanıșlı otomatik istasyon bulma özelliği ile en iyi seviyede sinyal alımı sağlanıyor. Duvarlardan dahi geçebilen yüksek frekanslı kablosuz FM iletimiyle, bașka bir odadayken bile müzik dinleyebilir ve TV”nin sesini  duyabilirsiniz. SHC8535, kablosuz FM iletimi özelliği ile kullanıcısına hareket serbestliği de tanıyor. üstelik kablosuz dock özelliği ile rahat ve basit şarj edilebilme özelliği de bu serbestliği pekiştiriyor.

 

Philips “in SHC8535″in fiyatı: 299,90  TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here