Ana sayfa Donanım Philips rüzgarı Barselona”da

Philips rüzgarı Barselona”da

0

Philips yeni ürünlerinin tanıtımını Barcelona’da yaptı

Philips”in Barselona”da düzenlediği yıllık “Kış Medya Etkinliği”nde, Philips  Tüketici ürünleri alanında pek çok yeni ve ilham verici ürün ile çözüm tanıtıldı.

Philips, değişen tüketici ihtiyaçlarına yönelik yaptığı yoğun çalışmalar sonucu geliştirdiği yeni ürün ve çözümleri Barselona”da gerçekleştirdiği Kış Medya Etkinliği”nde tanıttı. İnteraktif Yaşam, Sağlıklı Yaşam, Ev Yaşamı ve Kişisel Bakım olmak üzere dört ana platformda geliştirilen ürün ve çözümler Philips”in vermiş olduğu “sense and simplicity” sözünü tutuğunu açıkça ortaya koyuyor. 

İnteraktif Yaşam alanında sunulan yeni 7000, 3D-ready 8000 ve 9000 serisi televizyonları evdeki sinematik izleme deneyimini yeni bir boyuta taşıyor. Bu ürünler DVD, Blu-ray, çevrimiçi ve dijital müzik ile film eğlence kaynakları için oturma odanızın konforunda tamamen etrafınızı saran bir ses ve görüntü keyfi yaşatıyor. Seyir deneyimini daha da yoğun hale getiren tüm Ambilight televizyonlarda artık duvara adapte olan Ambilight teknolojisi, arkasındaki duvarın rengini anlayarak en iyi Ambilight performansı için ışık tonlarını buna göre ayarlıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here