Ana sayfa Donanım Philips LightFrame Moda

Philips LightFrame Moda

0

“Moda” tasarımıyla gözlere hitap ediyor
 

Philips”in yeni 23.6 inç LightFrame Moda Led monitörü bu ay test merkezimizin en ünlü konukları arasındaydı. çünkü monitör, iF Design Award 2012 tasarım ödülü sahibi ve Los Angeles”taki CES 12 Tüketici Elektroniği Fuarı”nda kapsamlı övgüler almıştı. Philips LightFrame Moda monitör, ilk bakışta estetik düzeyinin yüksek iddiasını sizlere hissettiriyor. Parlak çift tonlu gövde tasarımı, alüminyum tabanının ve buz mavisi ışıklı çerçeveliğinin zarifliğiyle tamamlanıyor. Şık monitör, ekranı çevreleyen mavi ışık sistemi sayesinde gözleri zorlamayan bir yapıyı kullanıcısına hediye etmektedir. Mavi ışık, göz yorgunluğunu azaltan bir özellikte üstelik konsantrasyona da önemli katkılar sağlıyor. Uzun saatler boyunca ekran başında olması gereken kişiler için oldukça sağlıklı bir özellik.

LED monitördeki Smart Colour teknolojisi, ekranın görsel renk aralığını artırarak fotoğraf-videolarda daha zengin ve canlı görüntü elde edilmesini sağlıyor. Bu görüntüler, kesinlikle gerektiği düzeyde canlı. Yani; renkler ne aşırı parlak ne de şaşırtıcı düzeyde sönük.

 

philips ligtframe moda
 
SmartImage özelliği ekrandaki görüntüyü analiz ederek en iyi görüntü performansını sunuyor.
Bu teknoloji, oldukça başarılı bir işleyiş sergiliyor. Film izlemeyi seviyorsanız filmlerdeki görsellik size sunuluyor. Bir doküman üzerinde çalışıyor ve örneğin yazı yazıyorsanız gözlerinizi yormayan bir genel görüntüyle karşı karşıyasınız.

Ekranın sunduğu çözünürlük değeri 1920×1080. Philips Lightframe Moda 20 milyona 1 kontrast özelliğine ek olarak 2 ms gibi etkileyici bir tepkime süresine sahip. Yani çok hızlı. SmartTxt özelliğinde PDF dokümanlarınızı ve metin yazılarınızı daha rahat okumanızı sağlayacak birçok ayar bulunuyor. Mac OS ve Windows uyumlu monitörün HDMI girişi ve audio çıkışı da bulunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here