Ana sayfa Donanım Philips”le rengarenk müzik yolculuğu

Philips”le rengarenk müzik yolculuğu

0

Philips”in müzikseverlere sunduğu farklı kulaklık seçenekleri, birbirinden ilgi çekici ve albenili modellerle artmaya devam ediyor

Yeni Philips SHE30 ve SHE35 serisi kompakt kulaklıklar; farklı renk seçenekeleri, üstün ses kalitesi ve bas desteğiyle alışveriş listesinin üst sıralarında yer almaya aday.

Ekstra bas özellikleriyle öne çıkan SHE30 serisi, benzersiz ince başlıklı ergonomik tasarımı ve 15 mm”lik hoparlörlerle sınıfının etkileyici seçeneklerinden. Daha iyi hava sirkülasyonu sağlayan Bass Beat Vent sistemine sahip olan seri, gelişmiş bas performansıyla öne çıkıyor. İnce ve lastik kaplı başlıkların kullanıldığı ergonomik tasarım ile de uzun süreli konfor sağlıyor.
 


 
 

Neodimyum mıknatısla, bas performansı ve hassasiyeti arttırılan yeni seri, stil tutkunları için de ideal. Son derece yumuşak kauçuk kapaklarla rahat bir kullanım sunan Philips”in yeni kulaklıkları, dayanıklı Flexi-Grip özelliğiyle güçlü ve esnek bağlantı sağlıyor.

Farklı renk seçenekleriyle rengarenk müzik keyfinin kapılarını aralayan SHE35 serisi de bas sesler konusunda iddialı. Yumuşak başlıklara sahip kompakt kulaklıklar, son derece küçük kulak içi tasarımıyla kulağınıza tam oturur. Güçlü hoparlörleri ile bas seslerde üstün performansa imza atan yeni seri, dış gürültüyü önleyen mükemmel kulak içi tamponlarıyla da farklı.

Uzun süre kullanım için oldukça konforlu tasarlanan seri, her kulağa tam oturması için değiştirilebilir 3 lastik kulak kapağı ile birlikte geliyor. 1,2 metrelik kablo uzunluğu ile özgür kullanım sunan seri, dayanıklılığı arttıran kauçuk kablo emniyetine de sahip.

Kulaklıkların tamamı 29,90 TL”lik fiyat etiketine sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here