Ana sayfa Donanım Philips kulak içi kulaklık ile mükemmel ses kalitesi

Philips kulak içi kulaklık ile mükemmel ses kalitesi

0
Kullandığınız aksesuarların da cep telefonunuz kadar kaliteli olmasını istemez misiniz? Philips”in sizin için tasarlanan kulak içi kulaklıkları SHE3595, en dengeli ve uyumlu sesi sağlarken yerleşik mikrofonu ve arama düğmesi ile de serbest arama yapma keyfi ve cep telefonunuz ile uyum içersinde bir kullanım kolaylığı sunuyor.

 

Philips SHE3595″in ikiz ventleri telefonun müzik çıkışına daha fazla denge ve uyum getiriyor, entegre mikrofonu sesinizi daha net alıyor. Yumuşak tamponları sayesinde saatlerce müzik keyfi yaşayabileceğiniz Philips SHE3595, dış gürültüyü önleyen mükemmel kulak içi tamponlara sahip. Rahatça takılan bu küçük kulaklıklar, her kulağa tam oturabilmesi için değiştirilebilir 3 farklı lastik kulak kapağına sahip.

Philips kulaklıklar için tasarlanan küçük ama etkili hoparlörler, dinleme keyfinizi artıracak ?ekilde kulağınıza tam otururken, güçlü basların yanı sıra net ses çıkı?ı sunuyor. Kulaklık ve kablo arasındaki yumu?ak kauçuk, kablo bağlantısını sürekli bükülmeye bağlı hasarlara kar?ı koruyor, kulaklığınızın ömrünü uzatıyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here