Ana sayfa Foto Galeri Philips IFA fuarında

Philips IFA fuarında

0

Philips Classic mikro ses sistemi (OTT2000)

Philips Classic mikro ses sistemi, modern teknolojiyi seven vinil plak tutkununlarına hitap ediyor. Dinamik olarak dengelenmiş bir pikap, Bluetooth kablosuz akış ve MP3 kaydı için USB kopyalama özelliklerinin hepsini ince, keskin, retro görünümlü bir ünite içinde taşıyan Philips Classic mikro ses sistemi, efsanevi 1965 Philips AG4131 plakçaları 21. yüzyıla getiriyor. Philips Classic mikro ses sistemi; MP3-CD, CD ve CD-R/RW oynatabilme becerisi, taşınabilir müzik oynatma için bir ses girişi ve ön ayarlı FM dijital ayarlama seçeneklerini de içeriyor.

Nerede olursanız olun parti moduna girebilmeniz için dış mekanda kullanıma ideal Philips mini hoparlörler, küçük görünüme ve büyük sese sahip. Şehir yaşamı için dayanıklı bir şekilde tasarlanmış serideki her iki hoparlör de kompakt ve kullanışlı Bluetooth işlevsellikleri ile şehir yaşamına uyum sağlayarak kablolara ihtiyaç olmadan müzik dinlemenize olanak tanıyor.

 

 

 

FL3X: daha büyük ses için genişletilebilir

Şık ve yeni FL3X Bluetooth hoparlör, dayanıklı ve cep boyunda. Hareket halindeyken müzik dinlemek için yanınızda taşıyabilirsiniz. Daha zengin bir bas elde etmek adına hoparlörü genişletmek için sadece kenarları çekmek yeterli. Nerede olursanız olun favori melodilerinizin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan hoparlör, bozulmaya uğramayan yüksek sesli müzik için bir anti-clipping koruma işlevine de sahip.

FL3X“e akıllı bir cihazı Bluetooth aracılığıyla bağlamak da çok kolay. Alternatif olarak Ses Girişi ile de bağlanabiliyor. Cesur ve eğlenceli FL3X hoparlör; misket limonu yeşili ve siyah; beyaz ve siyah; kırmızı ve siyah; mavi ve yeşil olmak üzere 4 renge sahip. Her hoparlör, ince örülmüş bir şerit kol ile birlikte geliyor. Kıyafetinize uyması için karıştırmak ve eşleştirmek mümkün.

Dolu şarj ile 12 saate kadar aralıksız şarkı çalabilen ve şarja ihtiyacı olduğunda tüm mevcut USB soketlerine takılabilen FL3X, hareket halindeyken ideal birer dizüstü bilgisayar hoparlörü de olabiliyor.

 

PIX3L: avucunuzun içinde büyük ses

PIX3L hoparlörleri, sesleri size doğru büyütmek için yan duran akıllı birer küçük kutu. Aynı zamanda ses açıldığında ses bozulmasını en aza indirmek için anti-clipping koruma teknolojisi ile tamamlanan hoparlörler, dış mekânda müziğin keyfini çıkarmak için bir harika.

İhtiyacınız olduğunda kablosuz olarak müzik akışının keyfine varabilir veya ihtiyacınız olmadığında cihazınızı Ses Girişi aracılığıyla bağlayabilisiniz. Alıp çıkmak için tasarlanmış hoparlörlerin her biri, stil ve koruma katan bir silikon kılıf ile kaplı. Hoparlör, aynı zamanda eller serbest telefon görüşmeleri için yerleşik bir mikrofona sahip.

Hoparlör, ince örülmüş şerit bir kola sahip. Sekiz saate kadar pil ömrü ile müzik seanslarınıza herhangi bir kesinti olmadan güç verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here