Ana sayfa Donanım PHILIPS HTS7200 Ev sinema sistemi ile filmlerin tadını çıkarın

PHILIPS HTS7200 Ev sinema sistemi ile filmlerin tadını çıkarın

0

Gelişmiş Philips teknolojisi ile üretilen Philips Blu-ray oynatıcılı ev sinema sistemleri ailesinin yeni üyesi HTS7200, zarif tasarımıyla dikkat çekiyor.

Alüminyum ve cam içine yerleştirilmiş bu şık Blu-ray ev sineması FULL HD görüntü ve surround ses sağlıyor.  Hoparlör ve kablo karmaşası olmaksızın daha keskin görüntüler ve 7.1 surround ses sunan HTS7200, evde eğlencenin tadını çıkarmanıza yardımcı olacak.

Soğukların bastırdığı bu günlerde evden dışarı adımını atmak istemeyenler için tasarlanan Philips HTS7200 HD ev sinema sistemi, evde geçirdiğiniz zamanı keyife dönüştürüyor. Mükemmel görüntü kalitesinin yanı sıra Dolby Virtual hoparlörleriyle gerçek surround ses sunan HTS7200 HD ev sinema sistemi sinemanın büyüsünü oturma odanıza taşıyor.

Philips HTS7200 ev sinema sisteminin DTS-HD gelişmiş dijital çıkış ve Dolby TrueHD özelliği, orjinal stüdyo kaydında yer alan sesleri duymanızı sağlayarak yüksek çözünürlüklü eğlence deneyiminizi tamamlıyor. HTS7200, yüksek kaliteli Dolby Virtual hoparlörleri ve FullSound teknolojisi sayesinde, MP3″leri CD kalitesinde dinlemenizi sağlıyor ve gerçek surround ses sunuyor. 

Philips HTS7200″ün Deep Color özelliği, doğal dünyayı TV ekranınızda yeniden oluşturarak gerçek hayatta karşınıza çıkan milyonlarca rengi ayağınıza getiriyor. Philips HTS7200 ev sinema sistemi, BD-Live teknolojisi ile Blu-ray disk oynatıcınızı internete bağlayarak güncel olayları takip etmenizi sağlarken, canlı sohbetler, oyun ve çevrimiçi alışveriş gibi heyecan verici özellikleriyle ev eğlencesine tamamen yeni bir boyut kazandıyor. Şık tasarımıyla her türlü dekorasyona uyum sağlayan Philips HTS7200 ev sinema sistemi 1.299,90 TL fiyatla satışa sunuluyor.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here