Ana Sayfa / Philips Evnia 25M2N3200U: Yüksek Performanslı E-Spor Monitörü
Philips Evnia 25M2N3200U: Yüksek Performanslı E-Spor Monitörü
Burak Öz Yazar: Burak Öz
9 Ekim 2025
Kategori: Teknoloji Haberleri
0 0
Paylaşım
Facebook ile PaylaşTwitter ile Paylaş
Philips Evnia 25M2N3200U Özellikleri Neler?
  • Ultra akıcı oynanabilirlik için 310 Hz OC yenileme hızı (300Hz doğal)
  • Keskin, tam doğru görseller için 0.3 ms Smart MBR
  • Aksiyon dolu gaming için Hızlı IPS FHD ekran (24.5″/62.23 cm)
  • Üst düzey parlaklık, kontrast ve renkler için HDR400
  • Rahatlık ve esenlik için ergonomik ayak ve gözleri koruyan özellikler
  • Daha fazla kontrol ve kişiselleştirme için Precision Center (Doğruluk Merkezi)
25 inçlik Fast IPS panel, hız aşırtmalı 310 Hz yenileme hızı ve 0.3 ms Smart MBR ile ultra akıcı oynanabilirlik ve kusursuz keskinlik sunuyor. Bu kombinasyon, düşük girdi gecikmesi ile birleşerek oyunculara gecikmesiz, bulanık olmayan görseller ve standart ekranlardan daha yüksek bir yenileme hızı sayesinde rekabet avantajı sağlıyor.