Ana sayfa Haber Philips Çay Ustası ve kahve ustası

Philips Çay Ustası ve kahve ustası

0

Yaz tatilleri bitti, okul başladı ve böylece erken kahvaltı etme dönemi de böylece başlamış oldu. Philips çay Ustası‘da sabahın köründeki kahvaltı öğünümüzün en büyük tamamlayıcısı oluyor. Kolay temizlenen filtresi ile kahvaltıları daha pratik ve keyifli kılması ile birlikte sabah telaşlarına karşılık da daha da zaman kazandırıyor. 1700 Watt Philips çay Ustası‘nın 1.9 litrelik su ısıtıcısı bölümü ile geniş aileler ve çay tiryakiler için tam çözüm odaklı.

Yeni sezona özel tasarımıyla çay keyiflerine keyif katacak olan Philips çay Ustası HD7301; 169,9 TL’den satışa sunuluyor.

 

Bu özelliklere ek olarak, Philips çay Ustası‘nda filtre kahvelerinizi rahatça hazırlayabilirsiniz. çay makinesine ayrı para, kahve makinelerine ayrı para ödendiğinde ortaya çıkan rakam gerçekten cep yakıyor fakat bu tarz çay makinelerinde filtre kahvelerinizi de hazırlayarak daha hesaplı kahve zevkinizi hazırlayabilirsiniz.

Filtre kahveler, hem fabrikasyon işlem görmediği hem de kahve yağı salgıladığı için bünyeler için de oldukça faydalı. Diğer çözünebilir kahvelere nazaran hem daha fiyat avantajı hem de sağlık olarak da önemli bir içecek.

Philips çay Ustası‘nda ve bunun gibi makinelerde filtre kahve demlemek için şunlara dikkat edin;

Kahve çekirdeklerini orta incelikte çektirin.

Kahveye döktüğünüz suyun kesinlikle kaynar su olmaması gerekir, çünkü kaynar su çekirdekleri yakar ve lezzeti kaybolur. Ortalama 90-95 derecelik bir ısı ile kahvelerinizi hazırlayın. Aynı şey, Türk kahvesi için de geçerli.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here