Ana sayfa Donanım Philips 117cm Smart LED TV (46PFL6606H/12)

Philips 117cm Smart LED TV (46PFL6606H/12)

0

Beynin %30″luk bir bölümü görme duyusuna ayrılmıştır. Bu bilimsel verinin sınırlarını zorlayan bir görsel deneyim…
 

çOK “AKILLI” TV
Görselin her geçen gün daha fazla önem kazandığı günümüzde özellikle TV kavramı, gözalıcı bir biçimde gelişim gösteriyor. LCD mi LED mi tartışmalarıyla gündemin bir süre meşgul olduğu TV teknolojilerinde artık yeni temel noktalar baz alınmaya başlandı. Bu temel noktaların başında Smart(akıllı)adını alan TV”ler geliyor. Philips”in 6000 serisine ait 117cm Full HD akıllı LED televizyonu test merkezimizde ağırladığımız “en akıllı” teknoloji ürünleri arasında yer aldı. Philips LED TV”yi evinizin salonunda ister duvarda ister stant üzerinde konumlandırabiliyorsunuz. üründe power butonuna bastığınız anda görüntüde kusursuza yakınlık duygusu sonuna kadar hissediliyor. Bir akıllı TV”de daha ayrıntılı ve daha gerçekçi görüntü özelliklerini üst düzeyde sunabilen ender modeller arasında yer alan yeni Philips LED TV”nin model kodu 46PFL6606H/12. Şimdi detaylara göz atalım:
 
philips smart tv
 
Görüntü özellikleri
Daha çok ayrıntı ve netlik için Pixel Plus HD özelliğine sahip modelde netlik, doğal ayrıntı, canlı renk ve doğal hareketin benzersiz bir birleşimi size sunuluyor. Multimedyadan standart çözünürlüklü TV’lere kadar tüm kaynaklarda ve hatta yüksek sıkıştırma oranlı HD görüntülerde bulunan pürüzler ve parazitler tespit edilip azaltılarak görüntünün net ve son derece canlı olması sağlanıyor. Görüntü ister bir futbol maçı ister durağan bir dizi ne olursa olsun detaylarla dolu. 400Hz Perfect Motion Rate (PMR), hızlı aksiyon filmlerinde net ve canlı görüntüler sağlamak için mükemmel hareketli görüntü netliği sergiliyor. Yeni Philips PMR standardı, alternatifsiz hareketli görüntü netliği için en hızlı ekran yenileme hızı, HD natural action ve benzersiz işleme formülünün birleşik görsel etkisini sunarken size arkanıza yaslanıp görselliğin geldiği boyutun keyfine varmak kalıyor.

 

Ses
Philips”in 6000 serisinin 107cm LED TV”sinde ses, yüksek bir teknoloji iyileştirmesi ile size sunuluyor. üründeki sese dair parametrelerinin merkezindeki Clear Sound özelliği bulunuyor. Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artıran yenilikçi bir ses teknolojisi. Bu teknoloji sayesinde her şeyi duyuyorsunuz ve izlediğiniz programdan büyük keyif alıyorsunuz. Ayrıca Philips Ambi-wOOx teknolojisi sayesinde düşük frekanslı bas sesleri çok daha güçlü bir bas ve ses deneyimine dönüşüyor. Güçlü 28W RMS hoparlörlerle birlikte Ambi-wOOx, gerçek bir ses ortamı oluşturuyor.
 

 
Bağlantılar ve diğer özellikler
çevrimiçi video mağazalarından doğrudan TV’nizi kullanarak film kiralayabilir, en sevdiğiniz kanalları Catch-up TV servisinden izleyebilir ve Net TV ile çok çeşitli çevrimiçi uygulamaların tadını çıkarabilirsiniz.Ayrıca Internet’te de gezinebilirsiniz. Akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdaki fotoğraf, müzik ve filmleri DLNA arabirimi aracılığıyla büyük ekranda paylaşabiliyorsunuz.

 

3 HDMI girişi, USB bağlantı noktası ve Easylink ile bağlantı çeşitliliği sağlayan Philips TV”de birde entegre dijital radyo bulunuyor. Bu sayede ek bir alıcı olmadan dijital kablo ve karasal TV yayınlarını alabilirsiniz. Tabi üst düzey yayın için kablolu TV, uydu gibi seçenekleri kullanmanız gerekiyor.
www.philips.com.tr
 
philips 46pfl6606h/12
 
Fiyatı: 3199 TL
Puan: 5 yıldız 97 puan
Kullanım: 5
Performans: 5
Tasarım: 5

Artıları:
+ Ayrıntılı, net görüntü
+400Hz
+Ses performansı
+ İnternet TV

Eksileri

Etkileyici nokta: Clear Sound, ister konuşma ister şarkı olsun, sarf edilen her sözcüğün anlaşılma düzeyini önemli ölçüde artırıyor. Son derece etkileyici bir ses teknolojisi.

Neden satın almalıyım?:Görüntü özellikleri ve ses performansı açısından fiyatının hakkını sonuna kadar veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here