Ana sayfa Haber PES Turnuvasına Hazır mısın?

PES Turnuvasına Hazır mısın?

0

Dünyanın en popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer 2015, futbol tutkunlarını bir araya getirecek muhteşem bir etkinliğe imza atmaya hazırlanıyor. Sony PlayStation, Teknosa, PayPal ve Aral işbirliği ile 21 Mart –  10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Türkiye”nin dört büyük ilinde gerçekleştirilecek organizasyonlarla, futbol tutkusu doyasıya yaşanacak. Futbol oyunlarına gönül vermiş herkesin katılabileceği büyük organizasyon için geri sayım başladı…

Türkiye”de bir ilk olacak organizasyonda, futbol tutkunları çok farklı bir rekabet ortamında bir araya gelecek. İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir”de düzenlenecek ve binlerce oyun tutkununun takip edeceği etkinliklerle Türkiye PES Finalistini bulacak. Etkinlik alanlarında oyun dünyasının popüler yayıncıları, esporcuları ve pek çok sürpriz de katılımcıları bekliyor olacak. Her ilde pek çok mekanda yapılacak etkinliklerin son ayağı olan finallere ise İstanbul ev sahipliği yapacak.

Türkiye PES Finalistine, PES Dünya Finali”nin kapıları açılıyor! Birinci hem UEFA Şampiyonlar Ligi Final maçı heyecanına ortak olma,  hem de maç öncesi bu benzersiz atmosferde yarışma şansı kazanmak ve kendi kaderini belirlemek için Berlin”e gidecek!

Düzenlenen etkinlik kapsamında birinci olan katılımcı Konami”nin global olarak her yıl düzenlediği “PES Dünya Finali”ne katılma şansı kazanacak. Etkinliğin görkemli finali, UEFA Şampiyonlar Ligi Finali ile aynı gün, yani 6 Haziran 2015″te, final maçından önce Berlin Olimpiyat Stadyumu”nda oynanacak.

Yeşil sahalarda jeneriklik golleri sıralayıp, PES” te bir fenomen olmaya hazırlanın!

PES”te bugüne kadar yaşanacak en büyük organizasyonlardan birinde yer alıp, unutulmaz bir eğlence vadeden etkinlik tüm oyuncuları bekliyor. Etkinliğe katılmak için tek yapmanız gereken turnuva tarihlerinde yaşadığınız şehre en yakın turnuva bölgesine gidip rakiplerinizle karşılaşmak… Yapılacak turnuva kapsamında her şehirde birinciye PlayStation 4 ve ikinciye PlayStation 3 konsol hediye edilirken, tüm katılımcılar da sürpriz hediyeler ve Teknosa hediye çekleri kazanma fırsatı yakalayacak

Katılım Şartları

TüRKİYE İçİ KURALLAR

Turnuva kayıtları 16 Mart”tan itibaren başlayacaktır. Kayıt bilgileri www.turkeygamefestival.com/pesligi adresi üzerinden duyurulacaktır.
Bölge finalleri etkinlik sitesinde belirtilen alanlarda, belirtilen tarihlerde yapılacaktır.
İstanbul”da yapılacak Türkiye finaline 4 bölge birincisi katılacaktır. (İstanbul, Ankara, İzmir ve Eskişehir)
Türkiye finaline katılacak kişilerin seyahat ve yemek masrafları Aral tarafından karşılanacaktır. İstanbul dışından gelecek finalistlerin konaklamaları Aral tarafından sağlanmayacaktır. Konaklamak isteyen kişilerin bu isteklerini 1 hafta öncesinden bildirmesi durumunda dönüş biletleri değiştirilecektir. Aksi durumda dönüş ile ilgili masraflar Aral tarafından karşılanmayacaktır.
İstanbul”da yapılacak finallerin yeri ve zamanı www.turkeygamefestival.com/pesligi adresi üzerinden duyurulacaktır.

YURT DIŞI İLE İLGİLİ KURALLARI

Turnuvaya katılan kişilerin yurt dışı seyahat engeli bulunmaması gerekmektedir.
Dünya finaline katılmaya hak kazanacak Türkiye finalistinin, finalin yapılacağı ülkeye gidiş-dönüş uçak biletleri, konaklama ve konaklama süresindeki yiyecek-içecek masrafları (mini bar hariç) Konami tarafından karşılanacaktır. Pasaport ve vize masrafları kişinin kendisine ait olacaktır.
Dünya Finalleri ve Türkiye içi turnuvalar için yaş sınırlaması yoktur. Katılımcıların Dünya Finali için yapacakları seyahatte yanlarındaki refakatçi ve tercümanın masrafları karşılanmayacaktır. Final maçı giriş bileti tek kişiliktir.
Dünya finalinin yer ve zamanı Konami tarafından duyurulacaktır.

TURNUVA KURALLARI

Her oyuncu kayıt sırasında seçtiği turnuva alanında belirtilen gün ve saatte olmak ile yükümlüdür. Alanda bulunmayan yarışmacı elenmiş olacaktır.
Turnuvalar PS4 konsolda PES 2015 oyunu ile yapılacaktır.
Müsabakalar 5 dakika olarak oynanacaktır.
Oyuncular aynı takımı seçebilirler.
Müsabakalarda saha, zemin, sıcaklık, hava koşulları, radar, sakatlık uygulamaları gibi tüm ayarlar turnuvayı düzenleyenler tarafından her maçta aynı olacak şekilde sağlanacak ve oyuncular tarafından kabul edilmiş sayılacaktır.
Müsabakalar esnasında her iki oyuncunun birbirine hakaret etmesi veya fiili olarak kavga etmeleri veya birbirlerinin oyun oynamasını engelleyecek şekilde fiziki davranışlarda bulunması durumunda her ikisi de diskalifiye edilecektir. Aynı şekilde oyunculardan birinin yukardaki fiillerden birini ya da birkaçını yapması durumunda diğer oyuncu tur atlayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here