Ana sayfa Oyun PES 2019’dan İlk Full Maç Videosu

PES 2019’dan İlk Full Maç Videosu

0

PES 2019’dan İlk Full Maç Videosu geldi. FIFA 2019 ile birlikte oyun dünyasının büyük bir merakla beklediği spor/futbol temalı oyunlarından biri olan PES 2019 için ilk kez bir full maç videosu youtube’da yayımlandı.

Pes 2019‘un çıkış tarihine kısa bir süre kala, Konami firması tarafından yepyeni bir PES 2019 videosu yayımlandı. Yayımlandı fakat oyuncuların sevinçlerini, seyircileri ve aslında görmek istemediğimiz bir sürü detayı yayımlamadılar. Direkt olarak tam oynanmış bir maçı yayına verdiler.

2018 Dünya Kupası‘nın en çok beklenen 2. tur müsabakası olan Fransa vs. Arjantin maçının 90 dakika boyunca oynandığı maçı izlemek için aşağıdaki playerı kullanabilirsiniz. Full maç meraklılarına iyi seyirler dileriz.

Uzmanlar videoda spiker sesi olmadığı için bu videonun demo versiyonundan çekildiğini düşünüyorlar. Açıkçası kimsenin bir futbol oyununun seneden seneye değişimini, eline gamepad’i almadan çözmesi imkansız. Bu yüzden yorumu sizlere bakıyoruz. Ancak seyirci atmosferinin ve seslerin çok daha oyunun içine soktuğu da bir gerçek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here