Ana sayfa Oyun Pes 2018″de bugüne kadar atılan en güzel 10 efsane gol!

Pes 2018″de bugüne kadar atılan en güzel 10 efsane gol!

0

Oyuncular eski oyunlara göre daha yavaş koşuyor ve daha yavaş hareket ediyor. Bu duruma alışmak başlarda zorluk oluştursa da, gerçekçilik seviyesini artırıyor. Grafik açısından kendine gelen ve oynanış açısından da gelişmek isteyen PES, böyle bir çözüme gitmiş gibi görünüyor. Bu durumun gayet mantıklı olduğunu ve oyunu daha oynanabilir kıldığını söyleyebilirim. Ayrıca oynanışın yavaş olması, oyunun gerekli hissiyatı vermediği anlamına da gelmiyor. Genel yapı olarak oyunda gerçekçiliğe gidildiği için, hareketlerinizin verdiği tatmin hissi özellikle daha fazla.

Oynanış konusunda gerçekten büyük yenilikler var. PES serisi PES 2018 ile birlikte gerçekçiliğe hiç olmadığı kadar yaklaşıyor ve yavaş bir oynanış sunarak futbolun içinde hissettirmeyi başarıyor. Vuruşlar, bloklar ve paslar her zamankinden daha iyi bir tatmin hissi sağlıyor. Eğer bir PES 2017 sahibiyseniz, yeni oyun sizler için bile oynanışta çok büyük farklılık yaratacaktır. Her yıl çıkan bir serinin oyunu olmasına rağmen, PES 2018 büyük gelişmeleri beraberinde getiriyor.

Eğer oynanışa önem veriyorsanız ve sizin için isimlerin anlamı pek yoksa, PES 2018 kesinlikle mükemmel bir tercih. Oyundan zevk alabilmeniz için çok oyunculu taraf ile ilgilenmemeniz ve lisans konusunu dert etmemeniz gerekiyor. Bu kriterlerin sizi tatmin etmeyeceğini düşünüyorsanız, PES 2018 sizler için bir hayal kırıklığından fazlası olmayacaktır. PC oyuncularını lisans konusunda dışarıda bırakabiliriz, dosyalar ile bu sorun giderilebiliyor. Ancak özellikle Xbox One oyuncularının oyunu almadan önce bunu düşünmesi gerekiyor.

Mükemmel denebilecek seviyede oynanış, PC platformunda kaliteli bir şekilde yapılmış optimizasyon ve gerçeğe yakın oyun yapısı ile öne çıkıyor PES 2018. Futbol hayranlarının kaçırmaması gereken oyunlardan olmaya aday ve seride bazı şeylerin gidişatını değiştiriyor. Artı yönleri de eksi yönleri de büyük olan bu oyunu alıp almamaya karar vermeniz için beklentilerinizi iyi ayarlamanız gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here