Ana sayfa Oyun PES 2013 demo geliyor

PES 2013 demo geliyor

0

Konami, PES 2013 için oynanabilir ikinci demo Xbox 360, 29 Ağustos”ta PlayStation3, Eylül ayında ise Windows PC için yayınlanacağını duyurdu

Konami Digital Entertainment GmbH bugün PE 2013 için oynanabilir ikinci demonun 28 Ağustos”ta Xbox 360, 29 Ağustos”ta PlayStation 3, Eylül ayında ise Windows PC için yayınlanacağını duyurdu. Bu yeni demoda oyunun süregelen evrimi gözler önüne serilecek ve heyecan dolu bir maç deneyimi sunulacak.
 

Demo, Xbox LIVE Marketplace ve PlayStation Network üzerinden temin edilebilecek. ücretsiz olarak indirilebilecek demoda 11 lisanslı takım ve Temmuz ayında yayınlanan ilk demonun ardından yapılan önemli oynanış değişiklikleri bulunuyor.

 

PES 2013 temel olarak sahaya odaklandığından, yeni demo oyunculara birkaç antrenman testini deneme imkanı da veriyor. Oyunun final versiyonunda oyuncuların hızlı verkaçlara, manüel şut ve paslara, yaklaşan defans oyuncusuna karşı alan kazanmak için topla ilk buluşmada yapılabilecek dinamik hareketlere alışabilmeleri için bir çok antrenman testi sunulacak. Demoda bulunan birkaç test sayesinde oyuncular PES 2013″ün vaat ettiği kontrol seviyesini ilk elden görebilecekler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here