Ana sayfa Oyun PES 2012″nin ilk görüntüleri yayınlandı! (Video)

PES 2012″nin ilk görüntüleri yayınlandı! (Video)

0

PES 2012 de gün yüzüne çıkmaya başladı

Konami, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisanslarını kullanacak PES 2012’nin PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, Windows PC, Wii, PSP ve PlayStation 2 için 2011 sonbaharında raflarda olacağını duyurdu.
 

ünlü oyun firması Konami’nin her sene olduğu gibi merakla beklenen PES serisinin 2012 versiyonunu tanıtan ilk videoyu yayınladı.

  PES 2012

Video içerisinde yer alan bilgilerde PES 2012’yi oynayanların adeta bir fubol maçı izliyormuş hissine kapılacağından bahsediliyor. Buradan anlaşıldığı üzere grafikler, belli bir değişikliğe uğrayacak.
 

PES 2012, atak bakımından gelişmiş bir oyun olacak. Takım arkadaşlarınız sizin yaptığınız plana bağlı kalıp, aynı anda güzel bir atak yapmanızı mümkün kılacak.
 

Oyundan ilk detayları da serinin yapımcısı Shingo “Seabass” Takatsuka: “Benim için PES serisinin asıl amacı insanların bir maçı izlemeye gittiklerinde veya televizyonda bir maç izlerken gördüklerini bilgisayar başında ya da konsollarında tecrübe edebilmelerini sağlamak. Bu yüzden dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarına da danışarak oyunumuzu nasıl gerçek futbola yaklaştırabileceğimizi öğrenmek için durmadan çalışıyoruz. Bu PES 2012″nin en önem verdiği şey ve gerçek futbol deneyimi sunmanın da anahtarı.”
 
PES 2011 Video İZLEYİN

 

 

 

 

 

 

PES 2012 NE ZAMAN PİYASADA?

Dünyanın en iyi takımlarını diğerlerinden ayıran şey takım çalışmasıdır ve bu PES 2012″deki tüm özelliklerin de özü olduğunun altını çizen, Takatsuka, “PES 2012 üst düzey futbolun tüm ana öğelerine yoğunlaşıyor: hücum futbolu, hareket serbestliği, boş alan yaratma yeteneği ve hem hücumda, hem de savunmada tek bir birey gibi takım halinde çalışabilme. Bu öğeler bir araya gelerek gerçek bir maçta olduğunuzu hissettirecek bir oyun sunacak, bu esnada maçın gidişatını değiştirecek kişisel yetenekleri ve maçın her anında etkili olacak daha fazla kontrol sizi bekliyor olacak. PES 2012 dünyanın dört bir yanındaki futbol hayranlarının ilgisini çekecek” dedi.
 

Konami, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi lisanslarını kullanacak PES 2012’nin PlayStation 3, Microsoft Xbox 360, Windows PC, Wii, PSP ve PlayStation 2 için 2011 sonbaharında raflarda olacağını duyurdu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here