Ana sayfa Oyun PES 2011, Türkçe!

PES 2011, Türkçe!

0

Komple değişim, sınırsız özgürlük, gerçek futbol…

Büyük hayran kitlesine sahip ve her yıl çıkışı merakla beklenen PES”in ilk defa “TüRKçE” olacağı Konami Digital Entertainment GmbH tarafından duyuruldu. PES 2011″de oyunun yeni nesil versiyonları olan PlayStation 3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında oyun içi metinler ilk kez Türkçe olarak hazırlandı.

Serinin bu Türkçe versiyonu PlayStation3, Xbox 360, PC-DVD formatlarında 7 Ekim”de hayranları ile buluşacak.

PES 2011, en gelişmiş oynanış yenilikleri, kontrol seçenekleri ve animasyonlarla gerçek hayat futbolundaki evrimi ekranlarınıza taşıyacak. PES 2011″in sınırsız özgürlük sloganının merkezinde, oyuncuların her bir pas ve şutun tam olarak gücünü ve yerini belirlemelerini sağlayacak olan güç çubuğu bulunuyor. Artık topu istediğiniz yere tam bir kesinlikle atabilecek, maçın temposunu ve kontrolünü belirlemek için boş alanlara uzun paslar yollayabilecek, ayağa kısa paslar verebilecek ve gerçekçi verkaçlara girebilecekler.
 

 

 

 

PES 2011 özünde PES temellerini korurken, evrim geçirmiş bir deneyim sunacak. Oyunun birçok özelliği de tamamen yenilendi, örnek olarak:

Sınırsız Kontrol
Şut & Dayanıklılık Göstergesi
Yeni Defans Yapay Zekası
Animasyon ve Futbolcu Fizikileri
Maç Hızı
Estetik
Taktik ve Strateji
çalım ayarları
Master lig online

Oyun ayrıca günümüz futbolunun tartışmasız en büyük yıldızlarından Lionel Messi”yi kapağına konuk ederken, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi öğelerinin yanı sıra Güney Amerika”nın en önemli turnuvalarından Copa Libertadores de oyunda bulunacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here