Ana sayfa Oyun PES 2011″le Futbol Evrim Geçiriyor

PES 2011″le Futbol Evrim Geçiriyor

0

Komple değişim, sınırsız özgürlük, gerçek futbol

Konami Digital Entertainment GmbH, PlayStation®3, Xbox 360, PC-DVD, Wii, PlayStation 2 ve PSP™ (PlayStation®Portable) için yıl sonuna doğru çıkacak PES 2011 ile, uzun zamandır devam eden oyun serisinin tarihindeki en büyük değişiklikleri yaparak yepyeni bir futbol deneyimi sunacak.
PES serisi her zaman için sunduğu inanılmaz gerçekçilik ve kontrolü ile tanınmıştır, PES 2011 ise en gelişmiş oynanış yenilikleri, kontrol seçenekleri ve animasyonlarla gerçek hayat futbolundaki evrimi ekranlarınıza taşıyacak. PES 2011″in sınırsız özgürlük sloganının merkezinde, oyuncuların her bir pas ve şutun tam olarak gücünü ve yerini belirlemelerini sağlayacak olan güç çubuğu bulunuyor. Artık topu istediğiniz yere tam bir kesinlikle atabilecek, maçın temposunu ve kontrolünü belirlemek için boş alanlara uzun paslar yollayabilecek, ayağa kısa paslar verebilecek ve gerçekçi verkaçlara girebilecekler.

 

 

Bu oyun özgürlüğü her bir hareket ve kararı oyuncuların ellerine bırakan yeni yapay zeka rutinlerinde de kendisini gösterecek. Artık yardımcı yapay zeka maçlar sırasında araya girmeyecek; oyuncular içinde bulundukları durumu değerlendirip uygun biçimde davranmak zorunda olacaklar, paslar artık otomatik olarak en yakındaki futbolcuya ulaşmayacak. Bunun yerine yeni rutinler hem oyuncuları, hem de sahada verdikleri kararların kontrolünü destekleyecek ve oyunculara hareketleri üzerinde asıl kontrolü verecek.

“PES”in değişim geçirmesinin zamanı gelmişti, PES 2011 serinin tarihindeki en köklü tasarım değişikliğine sahne olacak,” diyor Konami Digital Entertainment GmbH Avrupa PES Ekip Lideri Jon Murphy. “Gerçek futbolda olup da PES”te yansıtamadığımız şeyleri tespit etmek için hayranlarımızla birlikte çalıştık. önceliğimiz sınırsız özgürlük sağlamaktı ve yeni animasyonlar da şarttı. PES 2011 bunların ikisini de gerçekleştiriyor – gerçekten de bu iki özellik de doğrudan birbirine bağlı; yeni oyunun bir PES olduğunu bilecek, ama çok ciddi değişiklikler geçirdiğini de göreceksiniz.”

PES 2011″in yeni yaklaşımının temellerinden birini de maçın her bir öğesi üzerinde gerçek kontrol imkanı veren, özel tasarlanmış kontrol sistemi oluşturuyor. Pasları düzgün biçimde yönetmek ve akıllıca koşularla boş alan yaratmak büyük önem kazanacak ve doğru biçimde oyun kurmak gerekli olacak. Benzer şekilde top sürmek ve kontrol etmek zorlaşırken, gerçek hayat futbolunu taklit eden PES”de sahanın ortasından doğrudan kaleye ulaşmak tarihe karışacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here