Ana sayfa Oyun PES 2011 ile sınırsız özgürlük (Video)

PES 2011 ile sınırsız özgürlük (Video)

0

Efsane serinin son oyunu kontrollerde oyuncuya özgürlük tanıyacak
 

Oyun dünyasında kasırgalar estiren PES (Pro Evolution Soccer), 2011 versiyonu ile, uzun zamandır devam eden seride sıra dışı değişikilikler getiriyor. İşte o değişiklikler ve ilk tanıtım videosu.,

 

PES serisi, her zaman için, en gerçekçi görüntü ve anatomiye en uygun hareketler ve kontrolü ile  övgü almıştır. PES 2011 ise en gelişmiş oynanış yenilikleri, kontrol seçenekleri ve animasyonlarla gerçek hayat futbolundaki evrimi ekranlarınıza taşıyacak. PES 2011’in sınırsız özgürlük sloganının merkezinde, oyuncuların her bir pas ve şutun tam olarak gücünü ve yerini belirlemelerini sağlayacak olan güç çubuğu bulunuyor.

Bu, şu anlama geliyor; artık oyuncular her pas ve şutu istedikleri alana atabilecekler. Yani kontrol tamamen oyuncunun elinde olacak. Böylelikle sadece topun değil maçın ve temponun da kontolü boş alanlara atacakları keskin uzun paslarla oyuncuların eline geçmiş oluyor.

 

 
Sınırsız kontrol ve sınırsız özgürlük için oyunun yapay zekasında da önemli değişikliklere gidiliyor. Artık yardımcı yapay zeka maçlar sırasında araya girmeyecek; oyuncular içinde bulundukları durumu değerlendirip uygun biçimde davranmak zorunda olacak. örneğin paslar gösterilen doğrultuya göre en yakındaki futbolcuya ulaşmayacak. Bunun yerine geliştirilen yapay zeka, oyuncuların seçeneklerini ondan önce değerlendirerek vereceği kararda yapması gereken rutinler konusunda destek olacak.

Oyun ayrıca günümüz futbolunun tartışmasız en büyük yıldızlarından Lionel Messi’yi kapağına konuk ederken, UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi öğelerinin yanı sıra Güney Amerika’nın en önemli turnuvalarından Copa Libertadores de oyunda bulunacak.

Video: Oyunun ilk tanıtımına ilişkin videoyu ve diğer yenilikleri bir sonraki sayfada bulabilirsiniz.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here