Ana sayfa Donanım Performans ve stil Leica”da birleşti

Performans ve stil Leica”da birleşti

0

Leica, yeni C-Lux 3 modeli ile hızla değişen ve büyüyen kompakt dijital fotoğraf makineleri pazarında yeni bir ufuk açıyor

Leica C-Lux 3
 
Şık bir tasarım ve yüksek performansa sahip olan yeni Leica C-Lux 3 dijital fotoğraf makinesinin ince, kompakt bir gövdesi, son derece kolay kullanım özellikleri ve kolay fotoğraf çekmeye olanak tanıyan, rahat, anlaşılır yapıda bir menüsü bulunuyor. Leica C-Lux 3 dijital fotoğraf makinesi göz alıcı biçimde net tasarım çizgileri ile fotoğrafçılığın temel işlevleri olan fotoğraf çekmek ve çekilen görüntüleri izlemeye odaklanıyor. Bu karakteristiği ile Leica C-Lux 3 fotoğraf makinesi diğer çoğu modele kıyasla daha seri ve esnek fotoğraf çekme olanağı sunuyor. Leica C-Lux 3 dijital fotoğraf makinesinin siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut.

Son teknoloji ile donatılmış olan C-Lux3, 10.1 megapiksel çözünürlüğe sahip. Yeni geliştirilmiş, Leica DC VARIO ELMARIT 4.4-22mm f/2.8-5.9 ASPH lens ve kompakt dijitallerde ilk olarak C-Lux 3″te bulunan yüz tanıma fonksiyonu ile rakiplerile arasında ciddi bir farklılık yaratmıştır. Teknolojik üstünlüğünün yanı sıra, parlak siyah ve beyaz rengindeki yeni dizaynı ve kameranıza uygun 3 farklı renkteki deri kılıfları ile ayrı bir trend yaratmaya da adaydır.
Kolay kullanım özelliğini C-Lux 3 modelinde daha da ön plana çıkaran Leica;  fotoğraf çekmekten zevk almanızı sağlamak için “durağan resim” ve “hareketli resim” olarak 2 pozisyonlu mod seçim ayarını da teknik özellikleri arasına eklemiştir

Leica C-Lux 3 “ün arka kısmında bulunan iki yönlü düğme ile kolayca hareketli görüntüleri kaydedebilir ve çektiğiniz görüntüleri, geliştirilmiş 2.5”  ve 230k piksel geniş açı görüntüleme özellikli LCD ekrandan izleyebilirsiniz.

Leica” nın optik kalite standartları ile dizayn edilerek üretilmiş DSC lenslerinin üstünlüğü  ve kalitesi tartışılmazdır. Leica C-Lux 3 için geliştirilen Leica DC VARIO ELMARIT 4.4-22mm f/2.8-5.9 ASPH lens, 25mm den 125 mm kadar ulaşan odak uzaklığına ve “Optik Görüntü Sabitleme” özelliğine sahiptir.

Optik görüntü sabitleyici
Leica C-Lux 3 dijital fotoğraf makinesi, manzara, mimari, iç mekan, dış mekan, portre veya grup fotoğrafları gibi her türlü koşulda çekim esnekliği sağlar. Yeni bir özellik de kameranın telefoto menzilini arttıran 5x optik zum yeteneği. Leica C-Lux3 dijital kamera bünyesinde yenilikçi otomatik fonksiyonları da barındırıyor. Bu otomatik çekim özellikleri devredeyken güzel bir fotoğraf çekmek için kullanıcının yapması gereken tek şey sadece deklanşöre basmak. Otomatik çekim modunda, kamera duruma ve çekim koşullarına uygun birçok fonksiyonu bir araya getirerek O.I.S. görüntü sabitleyiciyi, otomatik ISO değerini, yüz tanıma fonksiyonunu, otomatik kontrast dengeleyiciyi ve otomatik çekim modu seçmeyi kontrol eder.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here