Ana sayfa Donanım Pentax yeniden Türkiye pazarında

Pentax yeniden Türkiye pazarında

0

2 yıldır temsilciliği bulunmayan firma zengin seçeneklerle geri geldi

Dünyanın en büyük beş fotoğraf makinesi üreticisinden biri olan Pentax, profesyonel ve amatör kullanıcı seviyesindeki ürünleri, Nar A.Ş ile tekrar Türkiye pazarına sunuyor.

Avrupa’da piyasada bulunan tüm modelleri Türkiye sunacak olan Nar Teknoloji Yatırım A.Ş’nin ürün Müdürü Serdar Ozansoy yaptığı açıklamada,   ” Pentax gibi saygın ve lider bir markayı Türkiye’de temsil etmekten gurur duyuyoruz. Pentax gibi kaliteli bir markanın, Nar Teknoloji Yatırım A.Ş. ile Türkiye pazarında hak ettiği yeri bulacağına ve kısa zamanda liderliğe oynayacağına inanıyoruz” dedi.

Pentax Türkiye pazarına zengin bir ürün gamıyla girdi. Efsaneleşen D-SLR’lar  (K-7, K-x), günlük kullanıma uygun kompakt modellere Optio E80, E85, M85 ve P80, su geçirmeyen ve şoka dayanıklı Optio WS80, W80 ile profesyonel kesime adım atmak isteyenlere hitap eden yarı profesyonel X70 Türk halkının beğenisine sunuldu.

Profesyonel fotoğrafçılar için Nar A.Ş Pentax”ın lens, flaş gibi yan ürünlerini de raflardan eksik etmeyeceği gibi teknik servis, parça gereksinimi gibi satış sonrası destek konularında da gerekli çalışmaları yapacak.

Pentax Türkiye pazarındaki ürün ailesini ileriki sayfalarda bulabilirsiniz
 

 

 

DSLR modelleri:

 


Pentax K-7
 

Pentax K-x
 

 

 

DSLR Like:
 

Pentax X70

 

 

Sualtı Fotoğraf:
 

Pentax Optio W80
 


Pentax WS80

 

 

Kompakt Modeller:
 

Optio P80
 
Optio M85
 

Optio E85
 

 
Optio E80

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here